#682Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#62J. Genot
“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Lisière”. Huile sur panneau. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#741
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 80/100 -
#169
“Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400/600 -
#405Gritti
Een antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#657
#41
Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#628
#238
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#611
#327
Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200/240