Similar lots by type
-
#760
Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#755
Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.
Table à bridge incrustée et parquettée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#638
Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#715
Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.
Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 300/400 -
#725
Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.
Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#676
Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.
Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100/120 -
#643
Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300/500 -
#25
Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.
Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#445
Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#420
Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.
Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 180/200 -
#665
Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.
Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#793
Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#795
Een hangvitrine van gefineerd hout.
Vitrine à suspendre en bois de placage.No longer availableDim. b: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#781
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#796
Een bijzetmeubeltje van gefineerd hout in Transitionstijl met vijf laden en versierd met bloemenmarqueterie.
Meuble d’appoint en bois de placage de style Transition ouvrant à cinq tiroirs et décoré de marquetterie florale.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#777
Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.
Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 75/100 -
#730
Zes stoelen van witgepatineerd hout.
Six chaises patinées blanches.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 50/70 -
#435Arkana
Vier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.
Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même styleNo longer availableEstimate: € 350/550 -
#196
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#788
Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#797
Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.
Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. h:70 cm.Estimate: € 40/60 -
#785
Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/100 -
#197
Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130/150 -
#651
Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.
Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#80
Een halssnoer met grijze barokparels en een zilveren slot.
Collier de perles baroques grises à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#798
Een paar gietijzeren jardinières met twee oren. Lodewijk XIV-stijl.
Paire de jardinières en fonte à deux anses. Style Louis XIV.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80/100 -
#296Kaimori
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 243 cmEstimate: € 600/800 -
#513
Een moeder met kind en een personage van gesculpteerd steen. Afrikaans werk.
Mère et enfant et un personnage en pierre sculptée. Travail africain.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#7
Art nouveau jardinière van metaal.
Petite jardinière art nouveau en métal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#6
Een driehoekig bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl en een kleine piëdestal met een lade in de gordel, beide van eikenhout. XIXde eeuw.
Table d’appoint triangulaire de style Louis XV et un petit piédestal à un tiroir en ceinture. En chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#94Karel Van Lerberghe
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#590Chantal Thomass
Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#611
Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#220Creature
Een eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#465
Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#167
Een korfje van Faience de Sceaux versierd met bloemen. 1747 - 1794.
Corbeille en faïence de Sceaux à décor de fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120/150