Other lots in this auction
-
#241
Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
Une horloge en régule couleur or avec une scène romantique. Avec pendule.No longer availableDim. 30 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#284Leo JordaensPeriod: 1944-2000
Een lot van drie typische landschappen. Een set van twee met hooimijten en een hoeve, en een zicht op Antwerpen.
Lot de trois paysages typiques. Un ensemble de deux avec des meules de foin et une ferme, et une vue d'Anvers.No longer availableDim. 42 x 37 & 43 x 37 (x2)cmEstimate: € 100/150 -
#576
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100/160 -
#644
Een lot religieuze beeldjes, overwegend Vieux Bruxelles, sommige onder stolp, een calvarie in een flesje.
Lot de figurines religieuses, principalement du Vieux Bruxelles, certaines sous cloches, un calvaire en bouteille.No longer availableDim. H: 13-50 cmEstimate: € 35/50 -
#489
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#12Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“La trouvaille” en “Le vieux Pêcheur”. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.
« La trouvaille » et « Le vieux pêcheur ». Deux lithographies. Signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 19 & 15 x 10 cmEstimate: € 100/120 -
#67Lupo, Barcelona
Een handtas van beige leder met portemonnee. In stofzak.
Un sac à main en cuir beige avec portefeuille. Dans un sac antipoussière.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 130/160 -
#231Von Schierholz
Een vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#356
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30/50 -
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,67 gEstimate: € 230/250 -
#236
Grote eikenhouten koffer met slot en sleutel. Begin XIXde eeuw.
Grand coffre en chêne avec serrure et clé. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 145 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#563
Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.
Krishna dansant sur le roi serpent Kaliya. Statue en bois polychrome. Inde vers 1900. Blessures légères.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 100/120