Similar lots by type
-
#226
Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.No longer availableDim. 75 x 130 x 61 cmEstimate: € 240/320 -
#206
Een verlengbare tafel met tapse poten.
Une table extensible avec des pieds fuselés.No longer availableDim. 77 x 220 x 105 cmEstimate: € 200/300 -
#156
Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.No longer availableDim. 240 x 175 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#537
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#236
Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
Une table murale en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 61 x 134 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
Console en bois doré rococo. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 96 x 117 cmEstimate: € 400/600 -
#485
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne avec trois portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 205 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#694
Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
Petit bureau bas en pin à deux tiroirs.No longer availableDim. 69 x 117 x 69 cmEstimate: € 60/100 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#106
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#186
Een eikenhouten Hollandse tweedeurskast met onderaan twee grote en twee kleine laden, de kap versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Une armoire hollandaise à deux portes en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs dans le bas, le dessus décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 250 x 195 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#575
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50/70 -
#697
Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120/200 -
#698
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde à allonges en chêne reposant sur quatre pieds galbés. Avec un rallonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#146
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#166
Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#196
Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600/800 -
#136
Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.
Un meuble en chêne de style Louis-Philippe avec quatre portes à panneaux et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 147 x 107 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#689
Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.
Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.No longer availableDim. 51,5 x 45 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#209
Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Meuble à une porte en chêne aux décors sculptés et laqués noirs.No longer availableDim. 85 65 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#539
Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#538
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#366
Een Japanse bijzettafel van tropisch hardhout met lotusbloemen in reliëf.
Une table d'appoint japonaise en bois dur tropical avec des fleurs de lotus en relief.No longer availableDim. 76 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#31
Een samovar van gedreven koper en een theepotje met filter. Gemerkt “Garanti Semaverleri”.
Un samovar en cuivre jaune repoussé et une théière avec filtre. Marqué “Garanti Semaverleri”.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#696
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableDim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#604Staf BeertenPeriod: 1930 - 2019
“Serafijnen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Séraphins ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 180/220 -
#306
Een armstoel versierd met heraldische leeuwen koppen en draken in reliëf.
Un fauteuil décoré de têtes de lions héraldiques et de dragons en relief.No longer availableDim. 130 x 67 x 57 cmEstimate: € 60/80 -
#577
Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.No longer availableDim. 110 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#189
Een grote wandspiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir mural dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 160 x 65 cmEstimate: € 200/240 -
#558
Een Chinese gemberpot van porselein met veelkleurig decor van bloeiende takken en tekst. Gedraaid houten deksel. Met houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de branches fleuries et texte. Couvercle en bois tourné. Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 80/120 -
#192
Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260/280 -
#434
“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
"Relief abstrait design maison moderne." Porte une signature Huszaa.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 80/120