Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.

Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.

Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.
SKU: 2709160820.
Category: Meubel.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #820
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.

    Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #825

    Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.

    Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #822

    Een eikenhouten hoekkastje met één deur.

    Encoignure en chêne ouvrant à une porte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #811

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #829

    Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.

    Vitrine à deux portes et aux vitraux.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #817

    Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.

    Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #819

    Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.

    Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #814

    Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.

    Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 3à / 60
  • #808

    Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.

    Table sobre à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #826

    Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.

    Trois fauteuils différents en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #802

    Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.

    Table de salon en chêne à deux abattants.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #810

    Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.

    Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #805

    Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.

    Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #595

    Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.

    Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #824

    Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #807

    Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.

    Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.
    No longer available
  • #804

    Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.

    Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #605

    Een gietijzeren tuinbank.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #610

    Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.

    Vitrine à deux portes en chêne.
    No longer available
  • #816

    Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.

    Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #818

    Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.

    Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #809

    Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad

    Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 100 / 200

Other lots in this auction

  • #366

    Een oude houten schoolbank.

    Banc scolaire ancien en bois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #508

    Een liggende Boeddha en een draakje van gesculpteerd jade. We voegen er een fabeldier van gesculpteerd oliesteen aan toe.

    Bouddha couché et un petit dragon en jade sculpté. Nous ajoutons un animal fabuleux en pierre sculptée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #112

    “Autosalon 1950 en 1955”. Twee affiches. Ingelijst.

    “Salon de l’Automobile 1950 et 1955”. Deux affiches encadrées.
    No longer available
    Dim. 52 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596

    Een luchter van meerkleurig porselein met vijf lichtpunten.

    Lustre en porcelaine polychrome à cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #422

    Een groep van meerkleurig porselein in de vorm van een vissende vrouw tussen twee sierschalen. Onderaan gemerkt met een Aziatisch reproductiemerk. We voegen er een jongen en een meisje van meerkleurig porselein aan toe.

    Groupe en porcelaine polychrome en forme d’une femme pêchant entre deux coupes. Marque asiatique sous la base. Nous ajoutons un garçon et une fille en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #731

    Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.

    Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #83

    Een vaas en een pot van meerkleurig geglazuur Belgisch aardewerk.

    Vase et pot en faïence polychrome belge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een paar wandvaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.

    Paire de vases muraux en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 170 / 190
  • #443

    Een paar wierookkokers van zwartgelakt hout, versierd met een drakendecor. We voegen er een geisha van meerkleurig porselein aan toe. Restauratie aan de nek.

    Paire de cylindres à encens en bois laqué noir décorés d’un décor de dragons. Nous ajoutons une geisha en porcelaine polychrome. Restauration au col.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een buffetkast met opzet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren onder laden en bovenaan twee deuren langs een centrale gevitreerde deur.

    Buffet à deux corps de style Louis XV, le bas à trois portes pleines en dessous de tiroirs et le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #39

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
    No longer available
    Estimate: € 235 / 35
  • #169
    John Cap

    “Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More