Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein en een groot juwelenkistje, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Een klein en een groot juwelenkistje, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.

Een klein en een groot juwelenkistje, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.

Deux coffrets à bijoux, un plus grand et un plus petit, décorés de montures en laiton et plaquettes ajourées de jade.
Dim. h: 18 & 28 cm
SKU: 2808180671.
Categories: Aziatisch, Juweel.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #597

    Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.

    Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #584

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #695

    Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #685

    Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.

    Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #675

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #545

    Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.

    Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #603

    Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.

    Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #598

    Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.

    Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #793

    Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.

    Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.

    Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 12,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #535

    Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #615
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #745

    Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.

    Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #561

    Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.

    Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #588

    Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.

    Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #642

    Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.

    Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #320
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen halsjuweel. Met stofzakje en in origineel etui.

    Collier en cuir et métal. Avec sac de protection et avec étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #665

    Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.

    Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #515

    Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555

    Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #562

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #460

    Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.

    Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.
    No longer available
    Dim. 120 x 101 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #578

    Twee figuren van fijn gesculpteerd Japans ivoor, onderaan gemerkt met zg. ‘red seal’.

    Deux figures sculptées en ivoire du Japon, portent une marque sous la base, tampon ‘red seal’.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 22 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #549
    Will Barnet
    Period: 1911 - 2012

    “Circe”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1979 en genummerd 249/300 buiten de plaat.

    ”Circé”. Une lithographie. Signée, datée 1979 et numérotée 249/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. Ø: 69 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #86

    Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.
    No longer available
    Dim. 180 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242
    G. Lor

    “Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    ”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #734

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #318

    Een paar bronzen cassolettes in barokke stijl.

    Une paire de cassolettes en bronze, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #834

    Een sobere eikenhouten gatelegtafel.

    Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 154 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #612

    Een oude houten reiskoffer met messingen monturen.

    Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 47 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • Ennoby

    Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.

    ”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #828

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met klapblad. Opnieuw met vilt te bekleden.

    Une table de jeu à tablette abbattable en acajou. Revêtement en feutre à remplacer.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #650
    Bob Mau
    Period: 1926-2006

    Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.

    Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 231 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #151

    “Heilige Johannes”. Gebeeldhouwd hout. Linkerarm afgebroken en rechterhand manco.

    “Saint-Jean”. Sculpture en bois. Bras gauche manque ainsi que la main droite.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More