Other lots in this auction
-
#453
Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 37 cmH: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#670
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#662
Twee handgeschilderde mandala’s van gouache op zijde. Eén met waterschade.
Deux mandalas à la gouache peints à la main sur soie. Un avec des dégâts d'eau.No longer availableDim. 60 x 42 & 34 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54
“Heidelandschap”. Gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening: Karl Daubigny.
"Paysage de lande". Toile marouflée. Porte une signature : Karl Daubigny.No longer availableDim. 34 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#541
Een grote zittende Boeddha van verguld hout.
Un grand bouddha assis en bois doré.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 400 / 500 -
#152Hans von BartelsPeriod: 1856-1913
“Jong boerenmeisje”. Olieverf op board. Gesigneerd en “München.
"Jeune paysanne". Huile sur carton. Signé et "Munich.No longer availableDim. 47x67 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#18
Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#458
“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Berger". Sculpture en régule patiné marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#305Rörstrand
Een lot van zeven borden van verschillende jaartallen. ‘Julen’ & ‘Mors Dag’. We voegen er één gebroken aan toe.
Un lot de sept assiettes d'années différentes. 'Julen' & 'Mors Dag'. Nous en ajoutons un cassé.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 35 / 60 -
#74
“Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.
Diane réveillée par un faune. Huile sur toile. Croquis ovale pour une décoration de plafond dans l'esprit de François Boucher. Ecole Française XVIIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200 / 220 -
#502Lode MatthijsPeriod: 1915 - 1995
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 500 / 600