#171Val Saint LambertEen grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#157Royal DuxEen paar art nouveau vazen met vegetaal decor. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Une paire de vases Art Nouveau à décor végétal. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#97“Hertenbok en jachthond”. Een art deco groep van gepatineerd brons op sokkel van onyx .
#602Godelieva Vleeschouwers“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#409Een vaasje in geel glas.
Un vase en verre jaune.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Een koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal met een zilveren hengsel. Hollandse keuren. Datumletter J voor 1919, garantiebureau Amsterdam.
Biscuit en cristal taillé incolore avec anse en argent. Poinçons hollandais. Lettre date J pour 1919, bureau de garantie Amsterdam.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 50 / 80 -
#362“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
"Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Royal ViennaBeeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
Figurine d'un garçon et d'une fille avec un panier. Marquée.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#656Een handgeknoopt zijden kleedje.
#381Val Saint LambertEen art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.
#363Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 400