Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.

Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.

Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.
Dim. 27 x 30 x 15 cm
SKU: 2604220696.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #696
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #441

    Een buikvaas van Chinees porselein met rood op blauw decor en met Ming-opschrift op de hals.

    Vase pansu en porcelaine de Chine de couleur rouge sur bleue. Une marque Ming sur le col.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #491

    Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.

    Série d'une assiette plate et de quatre assiettes creuses et de deux plats plus grands à décor famille rose d'un couple de paons et de pivoines fleuries. Chine, époque Kianlong. Quelques éclats de bord, une soucoupe et une assiette creuse avec cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & 28 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #443

    Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #532

    Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.

    Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een paar landschapjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Une paire de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 16 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #510

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.
    No longer available
    Dim. 23,93 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #493
    Kashan

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Un couloir de laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 103 x 398 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #316

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #57
    Guerra, Italy

    Een oude hoge hoed.

    Un vieux chapeau haut de forme.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een paar messingen kandelaars met telkens 5 lichtpunten. Eclectische stijl.

    Une paire de bougeoirs en laiton avec 5 points lumineux chacun. Style éclectique.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een paternoster van parelmoer.

    Un chapelet en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 25 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More