Other lots in this auction
-
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#240
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en telkens één grijze parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,32 ct, chacune avec une perle grise.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 700/750 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#351
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#348
Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.No longer availableDim. 16 x 45 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#328
Vier bronzen vijzels in verschillende formaten.
Quatre mortiers en bronze de différentes tailles.No longer availableDim. h: 1 cm - 14,5 cmEstimate: € 80/100 -
#568
Twee dekselvaasjes van cloisonné.
Deux vases à couvercle en cloisonné.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50/80 -
#71
Een opgezette fazant.
Un faisan empaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#289Leonard
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.
"Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#662Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#382
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Een messingen inktstel met barokke versieringen. Bijgevoegd een kamerbel met beeltenis van Napoleon. H: 16 cm.
Une garniture d'encrier en laiton à décors baroques. Attaché est une cloche de chambre avec une image de Napoléon. H: 16 cm.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 40/60