#827Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Licht afwijkende modellen, waarbij eentje met een voetbankje. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Modèles légèrement différents, l’un accompagné d’un repose pieds. Tapisserie usée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#505Swarovski“Crystal planet”. Een voorwerp van kleurloos en blauw kristal in de vorm van een vredesduif op een wereldbol. Een speciale millenniumuitgave uit 2000 naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Gemerkt. In originele doos.
#488Een Duits jagersmes met hoornen handvat. In lederen schede.
#543Een kaststel van meerkleurig porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
#300Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
#173E. Granthiau“De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.
#265Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
#234Vaandel met een afbeelding van Christus. XIXe eeuw. Slijtage. Met een verguld en gebeeldhouwd houten drager.
Une bannière avec une représentation du Christ. XIXième siècle. Usures. Le porte-bannière en bois sculpté et dorures.No longer availableDim. 225 x 145 cmEstimate: € 300 / 500