Other lots in this auction
-
#631
Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#18
Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#703
Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#868Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#398Val St. Lambert
Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/50 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80/100 -
#348Simboli
Een vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.
Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500/700 -
#721
Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#453
Een lot van acht Italiaanse presse-papiers met inclusies, waarbij twee in de vorm van vogeltjes. We voegen er twee glazen eitjes aan toe.
Un lot de huit presse-papiers à inclusion, dont deux en forme d’oiseaux. Nous ajoutons deux oeufs en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#811
Een polychroom aardewerken apotheekerspot. ‘Buglossi’. Schade aan de voet. Vroeg 19de eeuw.
Un pot de pharmacie en faïence polychrome. ‘Buglossi’. Dégâts au pied. début XIXème siècle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 20/30 -
#356
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80