Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein rechthfoekig bijzettafeltje van notenhout op zijdelings poten met kruisverbinding.

Een klein rechthoekig bijzettafeltje van notenhout op zijdelings poten met kruisverbinding.

Petite table d'appoint rectangulaire en bois de noyer sur pieds latéraux avec connexion croisée.
Dim. 67 x 73 x 32 cm
SKU: 1312220346.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #346
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #81

    Een lamp met glaspasta kap en smeedijzer in de geest van Majorelle.

    Une lampe avec abat-jour en pâte de verre et fer forgé dans l'esprit de Majorelle.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #112

    “Dreefzicht in de herfst.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Allée en automne." Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A

    Une paire de grands clips d'oreilles avec pierres fantaisie, poinçonnés. A.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #61

    Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.

    Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #166

    Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.

    Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 108 x 203 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.

    Une affiche chinoise avec diverses scènes. République populaire.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #236

    Grote eikenhouten koffer met slot en sleutel. Begin XIXde eeuw.

    Grand coffre en chêne avec serrure et clé. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 71 x 145 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #504
    Jan De Landtsheer

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    "Paysage". Huile sur toile. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Dim. 80 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #134

    “Herenportret omstreeks 1900 in fraai uitgewerkte kader. Bijgevoegd gehandtekende foto.

    « Portrait de gentleman vers 1900 dans un cadre joliment détaillé. Photo signée jointe.
    No longer available
    Dim. 78 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #513
    Chabrol & Poirier, Limoges

    Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.

    Un grand service de table en porcelaine blanche à bord bleu de cobalt et détails dorés, oreilles au motif d'épi de maïs. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #124
    Jean-François Taelemans

    “Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.

    "Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.
    No longer available
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More