Other lots in this auction
-
#698
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#202
Een klein gepolychromeerd houten beeldje van een monnik met het Kind Jezus op de arm. Mogelijk nog XVIIIde eeuw. Een arm manco, slijtage.
Une petite figurine en bois polychrome d'un moine avec l'Enfant Jésus sur son bras. Peut-être XVIIIe siècle. Un bras manque, usures.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100/120 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#405
Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).
Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 30/40 -
#321
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35/45 -
#170
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,57 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 900/1000 -
#545Imperial
Een driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.
Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 400/600 -
#175
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants d'un poids combiné d'environ 0,30 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550/600 -
#41
Twee Art Deco bronzen damesprofielen op resp. arduinen en travertijnen sokkel.
Deux profils de femmes Art Déco en bronze sur resp. socle en pierre bleue et travertin.No longer availableDim. h. 17& 18 cmEstimate: € 40/60 -
#294
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableDim. 42 x 82 cmEstimate: € 60/80 -
#60
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een parel.
Un collier en or jaune 18K avec un pendentif avec une perle.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 250/300 -
#39
“The First of September Evening”. Engelse prent door W. Ward. XIXde eeuw.
« La soirée du premier septembre ». Impression anglaise par W. Ward. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 41 cmEstimate: € 50/80