#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#208Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.
A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.No longer availableDim. 76 x 28cmEstimate: € 100 / 150 -
#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120