Similar lots by type
-
#298
Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40/50 -
#648
Een paar lampjes met kwarts.
Une paire de lampes avec quartz.No longer availableDim. h: 21 en 24 cmEstimate: € 40/50 -
#685
Een zesarmig koperen luchtertje met kleurloze en blauw glazen pendeloques en bellen.
Un lustre en cuivre à six bras avec des pendentifs et des cloches en verre clair et bleu.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#628
Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
Une paire de bougeoirs en bronze. Italie(?) vers 1600.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#308
Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/70 -
#253
Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 50/80 -
#631
Een paar houten lampenvoeten met ringen.
Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#199
Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500/1600 -
#689
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20/30 -
#293
Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.
Une lampe à huile en laiton antique avec des lions et des doubles aigles.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 40/50 -
#532
Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.
Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 80/120 -
#162
Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350/400 -
#704
Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30/50 -
#278
Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#281
Een messingen tafellampje met glazen kapje en getooid met een vrouwelijk naakt.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre et ornée d'un nu féminin.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#534
Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#137
Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220/240 -
#573
Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.
Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 190/230
Other lots in this auction
-
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#477
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren hoofd.
Une tête africaine en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/75 -
#6
Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.
Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.No longer availableDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40/45 -
#166
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600 -
#378
Glazen vaas. Meerkleurig. Gemerkt.
Vase en verre. Multicolore. Marqué.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25/35 -
#25
Twee verschillende 18 K geelgouden dameshorloges met roestvrij stalen en plaqués polsbanden.
Deux montres pour femme différentes en or jaune 18 carats avec bracelets en acier inoxydable et plaqué.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#412
“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90/120 -
#711
Een gedeeltelijk kristallen glasservies met geslepen decor, betaande uit vijf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, tien kleurloze aperitiefglazen ‘één met schilfer) en zes groene aperitiefglazen.
Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#428
Een kleine balustervaas met een decor van personages in cartouches op blauwe fond met bloemen.
Un petit vase balustre à décor de personnages en cartouches sur fond bleu aux fleurs.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 35/45 -
#286
Een mahoniehouten tafel met twee klapbladen en een lade.
Une table en acajou avec deux vantaux rabattables et un tiroir.No longer availableDim. 99 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#461
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige scènes in het decor.
Une paire de vases à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine avec des scènes multicolores dans le décor.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#651
Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/75