Similar lots by type
-
#567
Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.
Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#761
Een lot van twaalf heiligenbeeldjes van porselein en biscuit. We voegen er een biscuit groepje in de vorm van twee kindjes aan toe.
Lot de douze statuettes de saints en porcelaine et de biscuit. Nous ajoutons un groupe en biscuit de deux petits enfants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#713
Een Madonna met kind van wit en verguld Brussels porselein onder stolp.
Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#788
Een lot Brussels porselein, bestaande uit elf Madonnabeeldjes en twee kleine hoornvaasjes.
Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant onze Vierges et deux petits cornets.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#751
Vijf maskers van Chinese wijzen.
Cinq masques de sages chinois.No longer availableDim. h: +/- 21 cmEstimate: € 50/80 -
#606
Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.
Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.No longer availableEstimate: € 1500/1600 -
#764
Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.
Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#768
Een siercoupe van meerkleurig porselein, versierd met musicerende engeltjes, druiven en een roos in hoogreliëf en afgewerkt met een handgeschilderd decor van bloemetjes. Onderaan gemerkt.
Une coupe en porcelaine avec décor d’anges, roses et raisins et fleurs. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#787
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit verschillende theepotten, suikerpotten en roomkannetjes, een vaas en enkele kopjes met schoteltjes.
Lot de porcelaines variées comprenant des théières, des sucriers, des crémiers, un vase et quelques tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#574
Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#782
Een lot van veertien Madonnabeeldjes van Brussels porselein en biscuit.
Lot de quatorze statuettes de la Vierge en porcelaine et biscuit de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#792
Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.
Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#758
Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.
Quatre pêcheurs et un sage chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 60/100 -
#648
Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.
Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#754
Twee porseleinen sierborden met een handgeschilderd bloemendecor op het plat en een verguld bloemendecor in reliëf op de vleugel. Draagt een Meissen merk.
Deux assiettes en porcelaine à décor de fleurs peint à la main dans le creux et de fleurs dorées en relief sur l’aile. Porte une marque ressemblant celle de Meissen.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60/100 -
#632
Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.
Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#678
Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#628
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#779
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee kopjes en onderbordjes van Limoges, een komfoortje, een Imaribordje, een Delfts bordje met Chinees decor en een bordje met een handgeschilderd bloemendecor.
Lot de porcelaines et de faïences dont deux tasses et soucoupes de Limoges, un réchaud, une assiette d’Imari, une petite assiette de Delft à décor chinois et une petite assiette à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#562
Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#419
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#665
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#774
Een lot van drie gedeeltelijke theeserviezen, een grote terrine en enkele schaaltjes van meerkleurig porselein en aardewerk.
Lot de trois services à thé partiels, une grande terrine et quelques petits plats en porcelaine polychrome et faïence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#561
Een balustervaas van Chinees porselein met een floraal decor. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan de basis.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral. XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#23Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#58
Een lot van vier verschillende schelpen van zeeslakken en een groep weekdierschelpen.
Lot de quatre coquilles de patelles et un groupe de coquilles de mollusques.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#566
Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 80/120 -
#807Franklin Mint
Vijf schaalmodellen, bestaande uit een Bugatti, een Alvis, een Rolls Royce, een Packhard en een Mercedes.
Cinq modèles de voitures anciennes comprenant une Bugatti, une Alvis, une Rolls Royce, une Packhard et une Mercedes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#180
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de brillants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 900/1000 -
#42
“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 93 x 122 cmEstimate: € 100/150 -
#545
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#363
“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. We voegen er een herdertje van polychroom biscuit aan toe.
“Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc. Nous ajoutons un petit berger en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#692
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en drie kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et trois candélabres. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/300 -
#370
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 105 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#467
Een serie van zes pochons met gechantourneerde rand. Versierd met een roestrood en verguld bloemenmotief. Arita, XIXde eeuw. We voegen een capucine-schoteltje toe met een blauw en wit floraal decor en een theekopje met blauw decor van personages in een landschap, onderaan gemerkt.
Suite de six pochons aux bords chantournés. Décorés de fleurs en rouille et or. Arita, XIXe siècle. Nous ajoutons une soucoupe capucine décorée de fleurs bleues et blanches et une tasse à thé à décor bleu de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#195Thierry Mugler en Boucheron
“Angel”. Een vaporisator eau de parfum van 25 ml. “Jaipur”. Een vaporisator eau de parfum van 75 ml.
“Angel”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 25 ml. “Jaipur”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 75 ml.No longer availableEstimate: € 40/50