#342
Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
#29
Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
#219
#229
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
#699
#704
Een verguld houten butlerspiegel.
#791
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
#714
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80 / 100
#335
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#296
Petit cabinet à suspendre en quart de rond ouvrant à doubles panneaux et à un tiroir.No longer availableDim. 123 x 87 cmEstimate: € 100 / 150 -
#50
Een topaas van 12 ct.
Topaze de ± 12 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 200 / 300 -
#40
Een 9 karaats geel gouden horlogeketting. Eén schakel doorgezaagd.
#638
Een paar gietijzeren tuinvazen.
#180
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 14 KNo longer availableDim. 90,27 g 5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#491
Een paar buikvaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
#426
Een Chinees vierkant houten tafeltje/sokkeltje.
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
#662
Vier diverse antieke potten van steengoed.
#690
Een staande lamp van onyx en messing.
#203
“Menorah Dalinienne”. Candélabre en bronze doré sur base en marbre. Signé S. Dali, Numéroté 80/150 (avec certificat). Marbre réparé.No longer availableDim. 51 x 31 cmEstimate: € 2500 / 3000