#403Een vaasje van veelkleurig Nanking crackleware porselein. Fijne decoratie van personages op de buik, bloemenranken elders en donkerbruine friezen. Einde XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine craquelée de Nankin multicolore. Délicat décor de personnages sur la panse, vrilles florales et frises marron foncé. Fin XIXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
#295Een 18 K witgouden armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#235Een 18 K wit en geelgouden driehoekvormige hanger bezet met een kleine briljantjes. Gemerkt.
Un pendentif triangulaire en or blanc et jaune 18 kt serti de petits diamants taille brillant. Signé.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 300 / 350 -
#76Een antieke kerkstoel van gesculpteerd en zwartgelakt hout in gotische stijl.
Une chaise d'église antique en bois sculpté et laqué noir de style gothique.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70 -
#127Een oude telefoon van onyx en messing.
#200Een 18 K geelgouden halssnoer met schakels.
#428Een kleine balustervaas met een decor van personages in cartouches op blauwe fond met bloemen.
#105Een geelgouden zegelring met een wapenschild. 18K.
Une chevalière armoriée en or jaune 18K.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 360 / 400