Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#280Een 18 K witgouden ketting met vierkantjes en met hanger in de vorm van een sleuteltje bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec des carrés et un pendentif en forme de clé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 0,46 gEstimate: € 650 / 700 -
#263Een bord van Delfts aardewerk met een wapenschild in het decor. Gedateerd 1726.
Une assiette en faïence de Delft avec un blason dans le décor. Datée 1726.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#456Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445LipEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 28,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#515Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,92 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 550 / 600 -
#55Een 18 K geelgouden ring met parel.
Une bague en or jaune 18 carats avec perle.No longer availableDim. 1,64 gEstimate: € 100 / 150 -
#553Een vaas van meerkleurig Japans porselein met planten in cartouces op achtergrond van bloemen.
Un vase en porcelaine japonaise multicolore avec des plantes en cartouches sur fond de fleurs.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#180Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 13,68 gEstimate: € 400 / 450 -
#437Een Chinese bronzen tempelleeuw.
Un lion du temple en bronze chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#589Een compositie in de geest van Cobra. Lithografie. E.A., draagt een handtekening.
Composition dans le goût de Cobra. Une lithographie. E.A. et porte une signature.No longer availableDim. 65 X 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90 / 120 -
#231Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.
Une cheminée en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120


