#96
Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
#120
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met onyx.
#422
“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.
Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Cartier, France
Een wit lederen handtas met lange schouderriem, model Marcello.
#643
Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.
#508
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#417
Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#488
“Wijze met kind”. Een groot beeld van meerkleurig Chinees porselein. Kleine beschadiging en bijwerking aan de basis.
#3
Een porseleinen penseelkoker.
#628
Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
#588
Een gefineerd houten schrijfmeubeltje met initialen ‘F.R.’ op ingelegd koperen schildje.
#35
Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 60 / 100