Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#110Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine smaragdjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux petites émeraudes.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100 / 150 -
#50Een parelcollier met drie rijen parels in drie kleuren en met zilveren slot.
Un collier de perles avec trois rangs de perles en trois couleurs et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#452Karel MoersPeriod: 1932 - 2016“Damesgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Visage de dame. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470Een 18 K geelgouden zakhorloge (zonder glas) en een 18 K geelgouden dameshorloge met polsband van plaqué.
Une montre de poche en or jaune 18 carats (sans verre) et une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à plaque.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#592“Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.
Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 75 -
#203Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#286Een mahoniehouten tafel met twee klapbladen en een lade.
Une table en acajou avec deux vantaux rabattables et un tiroir.No longer availableDim. 99 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#314Drie grafische werken, allen gesigneerd buiten de plaat:- “Vrouw aan de haard”. 4/50. (24 x 29 cm)- “Après l’averse”. Epreuve d’artiste. (32 x 23,5 cm)- “Zicht op Brussel”. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)
Trois oeuvres graphiques, toutes signées hors planche : - Femme au foyer. 4/50. (24 x 29 cm) - Après l'averse. Epreuve d'artiste. (32 x 23,5 cm) - Vue de Bruxelles. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#119“Indonesisch tafereel(?)”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechtsonder.
“Scène indonésienne(?)”. Huile sur toile. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Wachtende mensen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Personnes en attente. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 100 / 120


