Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#591Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.
Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
Un mortier et grand pilon en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#474Karel DemelPeriod: °1942“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 27/130 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '92 et numérotée 27/130 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 140 / 160 -
#142Anna KernkampPeriod: 1868-1947“Stilleven met uien en kastanjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux oignons et aux marrons. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36,5 x 74,5 cmEstimate: € 60 / 120 -
#121Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.
Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.No longer availableDim. 29 X 21 cmEstimate: € 140 / 160 -
#36Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.
Fauteuil Louis XVI à dossier droit. Noyer sculpté.No longer availableDim. H.87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#639V. Frieda“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80 / 100 -
#654Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#687Val St. LambertTwee geribde kristallen vaasjes in resp. licht en donkergroen. Onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal aux côtes torses respectivement vert clair et vert foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#341Een paar art nouveau kandelaars van tin en messing met drie lichtpunten, versierd met bladeren. Eén gerestaureerd.
Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain et laiton à trois lumières, à décor de feuilles. L'un restauré.No longer availableDim. h: 29, 5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#605Een staande klok in eikenhouten kast. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 220 X 48 X 31 cmEstimate: € 100 / 120


