Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein vuursteenpistool.
Een klein vuursteenpistool.
Derringer, Philadelphia

Een klein vuursteenpistool.

Un petit pistolet à silex.
Dim. L. 21 cm
SKU: 2408210041.
Category: wapens.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #663

    Een korte sabel met messingen heft.

    Un sabre court avec manche en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 71 cm
    Estimate: € 90 / 110

Other lots in this auction

  • #216
    Alhlborn

    Een elektrisch orgel met diverse registers, dubbel klavier en afsluitbaar. Met bijhorende bank.

    Un orgue électrique avec divers jeux, double clavier et fermoir. Avec banc assorti.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #210

    Een 18 K geelgouden ring met pareltjes.

    Une bague en or jaune 18 carats avec des perles.
    No longer available
    Dim. 1,77 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #100

    Een broche van geel goud 18 K in de vorm van een bloeiende tak, versierd met een parel.

    Une broche en or jaune 18K en forme de branche fleurie, ornée d'une perle.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #494

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #58

    “Vrouw met hond”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd Lejan.

    Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.
    No longer available
    Dim. l: 53,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #261

    Een geaccoleerd schoteltje van Delfts aardewerk met karikaturen in het decor. Omstreeks 1780. Randschilfer.

    Une soucoupe en faïence de Delft peinte avec des caricatures dans le décor. Vers 1780. Bord éclaté.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #303

    Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.

    Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.

    Une petite lampe en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre multicolore. Marquée 'Primerose'.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #285

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,56 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,56 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #563

    Een bol vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur in de hals.

    Vase bombé en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas. Petite fissure capillaire dans le cou.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #414
    Polaroid

    Een SX-70 vouwcamera in bijna nieuwstaat. In lederen draagtas, met originele handleiding en twee Philips ‘Flashbars’. 1972 - 1981.

    Un appareil photo pliable SX-70 dans un état proche du neuf. Dans un étui de transport en cuir, avec le manuel d'origine et deux Flashbars Philips. 1972 - 1981.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #702

    Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.

    Une paire de colonnes en plâtre de style Art nouveau. Décor en relief. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. H. 142 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More