#382“Landschap”. Aquarel op board. Draagt handtekening ‘Diesner ‘90.
Paysage. Aquarelle sur panneau. Signé Diesner '90No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135Een 18 K geelgouden ring bezet met een amethist van +- 4 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une améthyste de +- 4 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#78Een lindenhouten Christusbeeld. Manco’s en letsels.
Une statue du Christ en tilleul. Défauts et manquants.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#239E. Gerinckx“Landschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec fermes”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
Oiseaux. Une composition abstraite sur papier. Porte le monogramme 'HM53'No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48Een smeedijzeren schemerlamp met glazen kapje en marmeren voet.
#288Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#122Eric Correwyn“Visser op een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Pêcheur sur un lac. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een Afrikaanse slagtand met gesculpteerd vrouwenhoofd. Op houten voetstuk.
Une défense africaine avec une tête de femme sculptée. Sur un socle en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 75 / 100 -
#528Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240 / 260 -
#621Een paar grote vazen van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
Une paire de grands vases en faïence belge (marqué en bas).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120