#238“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#681Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
#668Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
#124A. Delannoy“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd A.D.L. (?). Titel op verso en ook: “Delannoy Oscar, Charleroi.”
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Huile sur carton. Monogrammé A.D.L. (?). Titre au verso ainsi que: “Delannoy Oscar, Charleroi.”No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#453Een gelakt Japans dienblad met draken in het decor. Omstreeks 1930.
#107“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#468Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
#143Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300
#752V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#156Een gefineerde tweeledige hoekkast met twee maal twee deuren, versierd met ingelegde biesjes van verschillende houtsoorten en een uitschuifbaar schrijfblad in het midden. De kuif in de vorm van een gebroken halfrond fronton met vasque (beschadigd). Tijdperk Empire.
Encoignure en bois de placage présentant deux fois deux portes décorées de traits incrustés de bois divers. Tablette à écrire à tirettes. Fronton en demi rond avec vasque centrale (dégât). Epoque Empire.No longer availableDim. 256 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
#483Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
#481Een messingen Boeddhistisch figuur.
Personnage bouddhiste en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#627Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500