Similar lots by type
-
#238
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/80 -
#468
Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
Deux bustes Africains en bois dur.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20/40 -
#107
“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#681
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#143
Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#453
Een gelakt Japans dienblad met draken in het decor. Omstreeks 1930.
Plateau en laque du Japon à décor de dragons. Vers 1930.No longer availableDim. 60,5 x 36,5 cmEstimate: € 50/80 -
#124A. Delannoy
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd A.D.L. (?). Titel op verso en ook: “Delannoy Oscar, Charleroi.”
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Huile sur carton. Monogrammé A.D.L. (?). Titre au verso ainsi que: “Delannoy Oscar, Charleroi.”No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#572
“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#441
Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
Danseuse africaine en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 36/40 -
#689Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uilen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
“Hibous”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#214Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#142L. Vincken
“Zicht op het Brusselse stadhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’hôtel de ville de Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#478
Drie balustervaasjes van Japans aardewerk, waarbij er twee een paar vormen, versierd met handgeschilderde decors.
Trois vases balustres en faïence du Japon dont deux formant une paire. Décorés à la main.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120/200 -
#694
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 92 x 110 cmEstimate: € 90/120 -
#649
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#30
Een 14 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Pendentif en or blanc 14k serti de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 300/400 -
#285
Een lederen tweezitsbank.
Canapé à deux personnes en cuir brun.No longer availableDim. b: 157 cmEstimate: € 100/150