Other lots in this auction
-
#561Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.
Sculpture de jardin en fonte représentant un faucon sur un gant de fauconnier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#28Twee boeken: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet met foto’s van Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.
Deux livres: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet aux photos par Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#450Twee verschillende zakhorloges. Victoria Patent Railway en Chronometre Deposé. Twee kleine mankementen.
Deux différents montres de poche. Victoria Patent Railway et Chronomètre Déposé. Deux petits manquants.No longer availableDim. 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#727Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240 -
#575Een tweeledige buffetkast in Mechelse renaissancestijl met een paneeldeur en een lade onderaan en een gevitreerde deur in het opzet.
Buffet à deux corps de style Renaissance malinoise ouvrant à une porte pleine et un tiroir en dessous et à une porte vitrée en dessus.No longer availableDim. 225 x 90 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#637Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#667Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#94“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#453Een gelakt Japans dienblad met draken in het decor. Omstreeks 1930.
Plateau en laque du Japon à décor de dragons. Vers 1930.No longer availableDim. 60,5 x 36,5 cmEstimate: € 50 / 80

