#634
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#639
Een onderofficierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
#587
“Man met papegaaien, een uil, een aapje en een slang”. Een Weens groepje van gepolychromeerd brons.
“Homme aux perroquets, hibou, singe et serpent”. Groupe viennois en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 450/550 -
#62A. Koekkoek
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#304Juvenia, Bruxelles
Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op gietijzeren voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200 -
#34Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 6,13 gEstimate: € 600/700 -
#620
Een zilveren ring en ketting met hanger.
Bague en argent et chaîne au pendentif.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#477
#270
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'une émeraude de + - 5 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#430
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,06 ct et d'une perle.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 150/200 -
#56
Een paar kinderstoeltjes met tafeltje.
Paire de chaise d’enfant et une petite table.No longer availableEstimate: € 50/80