Other lots in this auction
-
#118A Moreau
Een gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200/300 -
#335
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#17
Een wortelhouten naaidoosje met een kleine lade zijdelings. Bovenaan een speldenkussen. XIXde eeuw.
A burl wood sewing box with a small drawer on the side. At the top a pincushion. XIXth century.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#551
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen schaaltjes met divers decor, onderaan gemerkt.
A pair of blue and white Chinese porcelain bowls with various decors, marked at the bottom.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#72Felicien Rops
“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Getiteld, gedateerd 1895 en gemonogrammeerd in de plaat.
“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Titled, dated 1895 and monogrammed in the plate.No longer availableDim. 14,5 x 9,9 cmEstimate: € 100/150 -
#491
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#271Gouda Holland
Een polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35/45 -
#124Jan BollaertPeriod: 1958
“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#181
Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.No longer availableDim. 215 x 140 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#240
Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 2,07 gEstimate: € 800/900 -
#568
Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpen vaas, onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 175/225 -
#64M. Gerard
“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
“Quay view.” Oil paint on panel. Signed. Scratch damage in the middle of the canvas.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 80/120