Similar lots by type
-
#221Een paar lampenvoeten in de vorm van bronzen plaquettes met een gestileerd reliëfdecor van muzikanten. Zonder kappen.
Paire de pieds de lampe formés de plaquettes en bronze représentant des musiciens stylisés. Sans abat-jour.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 330 / 400 -
#278Louise / Francoise DamenEen terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587“Man met papegaaien, een uil, een aapje en een slang”. Een Weens groepje van gepolychromeerd brons.
“Homme aux perroquets, hibou, singe et serpent”. Groupe viennois en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 450 / 550 -
#228“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
“Femme noble”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 260 -
#201“Moeder en kind”. Een beeld van bruin gepatineerd maillechort. Frankrijk, omstreeks 1900.
“Mère et enfant”. Sculpture en maillechort à patine brune. France, vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 280 / 350 -
#577Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#237“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#227Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#207“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#621“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#588“Venus Victrix” (Pauline Bonaparte). Een bronzen groep naar het werk van Antonio Canova. Op zwart marmeren sokkel.
“Vénus Victrix” (Pauline Bonaparte). Groupe en bronze d’après Antonio Canova. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#517“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#613Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met leeuwenkoppen.
Paire de vases en bronze cloisonné décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#773Jozef KetsPeriod: 1932 - 2010Een gesculpteerde Christus van olijfhout. Gesigneerd en gedateerd 1970.
Christ en bois d’olivier sculpté. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301“De kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Sculpture en bois à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#803“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#318Francoise DamenEen groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Acrobate”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.
Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.No longer availableDim. 6,5 x 16 x 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#617‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180 / 240 -
#591“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 350 -
#211Auguste Moreau“Enfant mandoline”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Postume geut.
Enfant à la mandoline”. Statue en bronze sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#197“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 550 / 600
Other lots in this auction
-
#757Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor met gelukstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanche de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 140 -
#639Een onderofficierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
Shako de sous-officier de la génie belge vers 1870.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#198ChatelleraultEen percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#694Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Raffaele RossiPeriod: °1956Een modern tweeluik met abstracte frescoschilderingen op plaaster.
Diptyque moderne aux fresques abstraites sur plâtre.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 300 / 400 -
#36Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
Petite lanterne de vestibule en laiton et verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#657Een antropomorfe vaas. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Vase anthropomorphe. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#681Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#276Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#828Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#512Karol AdlerPeriod: °1936“La Balalaïka”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Balalaïka”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 100 / 150


