Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.

Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.

Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.
Online only
Dim. h: 19 cm
SKU: 0102210045.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #45
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.

    Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 cm h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #188

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #48

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #131

    Een paar houten kandelaars, gedragen door engelen.

    Une paire de chandeliers en bois portés par des anges.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.

    Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #156
    Datcha

    Zes kleine lampenkapjes met kleurloze glazen kraaltjes.

    Six petits abat-jour avec des perles de verre incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #210

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #192

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #202

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #64

    “Dansend koppel”. Een gebeeldhouwd houten bas-reliëf.

    Couple dansant . Un bas-relief en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 92 x 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #193

    Een glazen wijnkoeler met koord.

    Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #244

    “Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.

    ”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #34

    Een bedpan en drie diverse koperen ketels.

    Une chaufferette et trois bouilloires diverses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #79
    J. Vos

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue du port . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #15

    Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.

    Une pendule colonne en bois. Sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233
    Matrai Vilmos
    Period: 1877 - ?

    “Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.

    “Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #175

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #143

    Een paar oude blaasbalgen van hout en leder. Slijtage.

    Une paire de soufflets en vieux bois et en cuir. Usure.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #108

    Een messingen wandversiering met eenden. Jaren ‘60.

    Une décoration murale en laiton avec des canards. Années 1960.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More