Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.

Een kleine eikenhouten gatelegtafel.

Une petite table gateleg en chêne.
Dim. H:72 cm
SKU: 2604220256.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #256
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #412

    “Wagner”. Een handgeschilderd miniatuurportret op porselein.

    “Wagner”. Un portrait de gentilhomme miniature peint à la main sur porcelaine.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #383

    Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.

    Un bol de verre incolore sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271
    Val Saint-Lambert

    Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.

    Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    “Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.

    "Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.
    No longer available
    Dim. l: 7 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #146

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #259
    Léon Busschots

    “Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.

    "Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313
    Lladro

    “Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.

    "Demoiselle avec une charrette aux fleurs et des chats". Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #167
    A. Trefoloni

    Art deco beeldje van een meisje als clown gekleed. Brons en albast. Op marmeren voetje. Jaren dertig. Gesigneerd A. Tréfo.

    Figurine Art Déco d'une jeune fille déguisée en clown. Bronze et albätre. Sur socle en marbre. Les années 30. Signé A. Trefo.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #511

    Een paar dekselvazen van chinees porselein met kraanvogels en bomen in het decor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de grues et d'arbres.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #492

    Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. 130 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #88

    Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.

    Cinq assiettes diverses en porcelaine de Chine bleue et blanche. Divers décors de jardin dont certains avec des oiseaux. XVIIIème siècle. Une avec cheveu, deux petits éclats en bordure.
    No longer available
    Dim. Ø 22 à 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #474

    Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.

    Lustre à six branches en cuivre et cristal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More