Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en versierd met gebeeldhouwde Lodewijk XV-motieven.

Een kleine eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en versierd met gebeeldhouwde Lodewijk XV-motieven.

Un petit secrétaire en chêne avec tablette abattante avec deux tiroirs sous la tablette, décorations de motifs Louis XV.
Dim. 100 x 80 x 42 cm
SKU: 1004180086.
Category: Meubel.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #86
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #185

    Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.

    Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 205 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #614

    Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.

    Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #627

    Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.

    Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #235

    Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.

    Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #616

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #223

    Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.

    Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #596

    Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #608

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #606

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #195

    Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.

    Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 169 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #609

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #612

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.

    Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #175

    Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.

    Une série de six chaises en chêne, sobre”.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.

    Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #826

    Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.

    Suite de cinq chaises rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #605

    Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).

    Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).
    No longer available
    Dim. H 210 x B 65 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #595

    Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.

    Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 153 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #602

    Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.

    Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 192 x 111 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #623

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.

    Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 104 x 97 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #622
    Vincent Sheppard

    Een reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.

    Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #615

    Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.

    Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 x 46 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #588

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #480

    Een paar glazen vaasjes met handgeschilderde decors van vogels op bloeiende takken. Japans werk. Eéntje gebarsten.

    Paire de vases en verre à décors peints à la main d’oiseaux et de branches fleuries. Travail japonais. Une fisure.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #231
    Mestdagh Meyers à Anvers

    Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #565
    Swarovski

    Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.

    Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 10 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #540
    Swarovski

    “De leeuw”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijks item 1995. In originele verpakking en met display. We voegen er een plaquette met opschrift “Inspiratie Afrika 1993 - 1995” aan toe.

    “Le Lion”. Objet en cristal de la série “Inspiration Afrique” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 1995. Dan la boîte d’origine et avec display. Nous ajoutons une plaquette avec inscription “Inspiratie Afrika 1993-1995”.
    No longer available
    Dim. l: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #702
    Alfons Vermeir

    “Stadszicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Vue de ville” Huile sur toile marouflee. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79
    Jozef Tilleux
    Period: 1896 - 1978

    “Zittende personages te Doel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Personnages assis à Doel”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 34
    Estimate: € 150 / 200
  • #402
    Isidore Opsomer

    “Sint-Andries”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.

    ”Saint-André”. Une gravure. Signée hors planche, avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 19 x 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #467

    Een paar cache-pots van Satsuma aardewerk.

    Paire de cache-pot en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371
    Murano

    Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt. We voegen er een Val St Lambert Coupe van mauve kristal, gemerkt aan toe.

    Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque. Nous ajoutons Une coupe en cristal mauve de Val St. Lambert. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 41 cm. l VsL 66 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #351

    Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).

    Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More