Other lots in this auction
-
#538
Een design vaas in groen en wit glas.
Un vase design en verre vert et blanc.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 45 / 50 -
#172M. De Jonghe
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
"Portrait de dame". Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 25,12 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#582Jacques BoonenPeriod: 1911-1968
“Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
"Ros Beiaard". Aquarelle sur papier. Signée et datée '58.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419Luce VersluysPeriod: °1912
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec pièce d'eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362
“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
"Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#587
Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
Grand plat en porcelaine à décor en relief de jonquilles.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#324
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 47 x 107 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173
Een partij zilveren bestek. Overwegend Britse (George IV en Victoria) keuren, lichtjes verschillende vormgeving genre fiddle back. 15 koffielepels (o.m. Williams, Exeter), 6 grote vorken (o.m. Robert Wallis, Londen), 12 vorken (diverse Londen en 1 Delheid), 17 lepels (o.m. Jonathan Hayne, Londen, John Round Sheffield 1905), 1 Duits, 1 Voorschoten, 2de gehalte), 4 sauslepels (o.m. Peter Aitken, Glasgow, Williams Exeter), 1 serveerlepel (Van Kempen 2de gehalte), 5 vismesjes (Sheffield 1948), 2 mes(..)
Un lot de couverts en argent. Poinçons principalement britanniques (George IV et Victoria), genre de conception légèrement différent. 15 cuillères à café (dont Williams, Exeter), 6 grandes fourchettes (dont Robert Wallis, Londres), 12 fourchettes (divers Londres et 1 Delheid), 17 cuillères (dont Jonathan Hayne, Londres, John Round Sheffield 1905), 1 allemande, 1 Voorschoten , 2ème quantité), 4 cuillères à sauce (dont Peter Aitken, Glasgow, Williams Exeter), 1 cuillère de service (Van Kempen 2ème(..)No longer availableDim. ca 2530 gEstimate: € 2000 / 3000 -
#342
Een diorama in veelhoekig koepeltje van glas in lood.
Diorama dans une petite vitrine en vitrail.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#335
Twee kleine vierkante sokkeltjes van gebeeldhouwd hout. Op vier poten. Zuid-Oost-Azië, XIXe eeuw.
Deux petits socles carrés en bois sculpté. A quatre pieds. Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#513Chabrol & Poirier, Limoges
Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.
Un grand service de table en porcelaine blanche à bord bleu de cobalt et détails dorés, oreilles au motif d'épi de maïs. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 400 / 600