Similar lots by type
-
#601Een zilveren dienblad, als geschenk aan Mr. Jean-Louis Klein. Gemerkt van Delheid, 835‰.
Plateau en argent présenté à Mr. Jean-Louis Klein. Marque de Delheid, 835‰.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#214Franklin MintEen collectie Sterling zilveren munten met werken van Rubens, naar aanleiding van het Rubensjaar 1977. Met boekje en in verzamelkoffer. 100 stuks.
Une collection de pièces en argent Sterling - oeuvres de Rubens - à l’occasion de l’année Rubens en 1977. Dans un coffret collectionneur incluant livret. 100 pièces.No longer availableEstimate: € 1300 / 1500 -
#617Een zilveren sigarendoos, als geschenk aan Mr. Jean-Louis Klein. Gemerkt ‘Simonet’. 900 ‰.
Boîte à cigares en argent. Présentée à Mr. Jean-Louis Klein et marqué Simonet. 900‰.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Een poederdoosje van filigraanwerk in vermeil met geëmailleerd wapenschild met hertogskroon. Aan achterzijde ‘Modelo registrado N2182”.
Boîte à poudre en filigrane de vermeil et ornée d’un blason émaillé à la couronne de duc. Au verso: “Modelo rgistrado N2182”No longer availableDim. 38, 92 gEstimate: € 30 / 50 -
#618Een presenteerspiegel met Sterling zilveren montuur.
Miroir de présentation à monture en argent sterling.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#336Een smal kamerscherm met dertig reproducties en grafische werken.
Un paravent étroit contenant trente reproductions et oeuvres graphiques.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151“Amor”. Beeld van zamak naar Moreau.
“Amour”. Sculpture en régule d’après Moreau.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Twee verschillende glazen vazen, waarvan één bloemvormig van glaspasta en een ander van blauw glas met een koperen fries.
Deux différents vases en verre dont un en forme de fleur en pâte de verre et l’autre en verre bleu à frise en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#621Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#718Kort rapier met geëtst lemmet met inscriptie Colada del Cid. Oude replica.
Rapière courte à lame inscrit à l’eau forte: Colada del Cid. Ancienne réplique.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 45 / 50 -
#528Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#802Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#113“Maria van Boergondië”. Een beeld van gesculpteerd eikenhout op arduinen voetstuk. Achteraan gesigneerd ‘Ham 82’.
“Marie de Bourgogne”. Sculpture en chêne sur base en pierre de taille. Signée “Ham 82” au verso.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een tweeledige eikenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeurtjes
Vitrine à deux corps en chêne, le dessous ouvrant à deux portes pleines.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 50 / 80 -
#796Lot bestaande uit een gegoten glazen coupe van Val Saint-Lambert, een kristallen pique-fleurs, zes kleurloze coupes, waarvan drie met verzilverde rand en een kobaltblauwe kristallen vaas gemerkt Irena, Poland.
Lot comprenant une coupe en verre moulé de Val Saint-Lambert, un pique-fleurs, six coupes incolores dont trois aux bords argentés et un vase en cristal bleu cobalt à la marque Irena, Poland.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#535Een grote verstelbare schildersezel van licht hout.
Grand chevalet réglable en bois clair.No longer availableDim. 195 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120


