Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine en een grote zakhorloge met zilveren kast en respectievelijk met zilveren armband en ketting.
Een kleine en een grote zakhorloge met zilveren kast en respectievelijk met zilveren armband en ketting.

Een kleine en een grote zakhorloge met zilveren kast en respectievelijk met zilveren armband en ketting.

Une petite et une plus grande montre de poche en argent respectivement avec un bracelet et une chaîne en argent.
SKU: 2806160030.
Category: Zilver.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #601

    Een zilveren dienblad, als geschenk aan Mr. Jean-Louis Klein. Gemerkt van Delheid, 835‰.

    Plateau en argent présenté à Mr. Jean-Louis Klein. Marque de Delheid, 835‰.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #214
    Franklin Mint

    Een collectie Sterling zilveren munten met werken van Rubens, naar aanleiding van het Rubensjaar 1977. Met boekje en in verzamelkoffer. 100 stuks.

    Une collection de pièces en argent Sterling - oeuvres de Rubens - à l’occasion de l’année Rubens en 1977. Dans un coffret collectionneur incluant livret. 100 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #617

    Een zilveren sigarendoos, als geschenk aan Mr. Jean-Louis Klein. Gemerkt ‘Simonet’. 900 ‰.

    Boîte à cigares en argent. Présentée à Mr. Jean-Louis Klein et marqué Simonet. 900‰.
    No longer available
    Dim. b: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    Een poederdoosje van filigraanwerk in vermeil met geëmailleerd wapenschild met hertogskroon. Aan achterzijde ‘Modelo registrado N2182”.

    Boîte à poudre en filigrane de vermeil et ornée d’un blason émaillé à la couronne de duc. Au verso: “Modelo rgistrado N2182”
    No longer available
    Dim. 38, 92 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #618

    Een presenteerspiegel met Sterling zilveren montuur.

    Miroir de présentation à monture en argent sterling.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #336

    Een smal kamerscherm met dertig reproducties en grafische werken.

    Un paravent étroit contenant trente reproductions et oeuvres graphiques.
    No longer available
    Dim. h: 177 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151

    “Amor”. Beeld van zamak naar Moreau.

    “Amour”. Sculpture en régule d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311

    Twee verschillende glazen vazen, waarvan één bloemvormig van glaspasta en een ander van blauw glas met een koperen fries.

    Deux différents vases en verre dont un en forme de fleur en pâte de verre et l’autre en verre bleu à frise en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.

    Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #718

    Kort rapier met geëtst lemmet met inscriptie Colada del Cid. Oude replica.

    Rapière courte à lame inscrit à l’eau forte: Colada del Cid. Ancienne réplique.
    No longer available
    Dim. L. 75 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #528

    Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.

    Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #802

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #113

    “Maria van Boergondië”. Een beeld van gesculpteerd eikenhout op arduinen voetstuk. Achteraan gesigneerd ‘Ham 82’.

    “Marie de Bourgogne”. Sculpture en chêne sur base en pierre de taille. Signée “Ham 82” au verso.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176

    Een tweeledige eikenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeurtjes

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessous ouvrant à deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #796

    Lot bestaande uit een gegoten glazen coupe van Val Saint-Lambert, een kristallen pique-fleurs, zes kleurloze coupes, waarvan drie met verzilverde rand en een kobaltblauwe kristallen vaas gemerkt Irena, Poland.

    Lot comprenant une coupe en verre moulé de Val Saint-Lambert, un pique-fleurs, six coupes incolores dont trois aux bords argentés et un vase en cristal bleu cobalt à la marque Irena, Poland.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een grote verstelbare schildersezel van licht hout.

    Grand chevalet réglable en bois clair.
    No longer available
    Dim. 195 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #485

    Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.

    Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More