#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#383KayserzinnPeriod: 1890 -1919
Een tinnen kan met een vissendecor en een vide-poche met een libel in het decor, ontworpen Hugo Leven. Onderaan gemerkt. Het eerste model 4022 - 1896, het tweede 4204.
Verseuse en étain à décor de poissons et un vide-poche décoré d’une libelle dessinée par Hugo Leven. Marque sous la base: modèle 4022-1896 et modèle 4204.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#177
“Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 120/200 -
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#713
#163‘Must’ de Cartier
Een zonnebril in origineel etui en met certificaat
#47
#130
#767
Een paar vol messingen neogotische kandelaars.
#104
Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200/240