Other lots in this auction
-
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#137
Een slabestek met keuren Delheid en geboorteset van zilver.
Un couvert à salade, poinçons Delheid et un ensemble de baptême en argent.No longer availableDim. 422 gEstimate: € 150 / 200 -
#200
Een 18 karaats wit gouden gerodeerde broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en parels. Omstreeks 1880.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#279
Een albasten lamp met een jongetje dat met een kat speelt. Enkele reparaties aan de voet en haarlijnen in de kap.
Une lampe en albâtre d’un garçon jouant avec son chat. Quelques réparations au pied et cheveux dans la coupole.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#840
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct. en een in briolette geslepen gele beril van 4,97 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct et un béryl taille briolette jaune de 4,97 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#438
Een oude bronzen scheepsbel.
Une ancienne cloche maritime en bronze.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#613
Twee gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij eentje van ivoor en eentje van hertengewei. Het eerste beschadigd aan een handje. Beide gesigneerd.
Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 13 & 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met drie kleurige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en or de trois couleurs serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 700 / 800 -
#882
Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#703
Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80