#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971
“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#573
Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
#794
Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.
Trois grands strombidae différents.No longer availableEstimate: € 4060 -
#404Eddy Thomas
“Violist”, “Liggend naakt” & “Zittend naakt”. Drie lithografieën. Allen gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 16/25, 3/40 en 1/10
”Violoniste”, “Nu couché” et “Nu assis”. Trois lithographies, tourtes signées hors planche, numérotées 16/25, 3/40 et 1/10.No longer availableDim. 26 x 18 cm; 33 x 24 cm; 38 x 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#538
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#2Limoges France
Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#62Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685Dinh Van
Een zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#745
Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
#494G. G. Winckler
Twee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.
Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.No longer availableDim. 31 X 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#46
Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200