Similar lots by type
-
#967G. de FeureDrie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.
Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#771Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#277Een merkwaardige vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van vruchten. Gemerkt ‘Le Verre Français”.
Vase remarquable en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque Le Verre Français.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#207V.A. Winner (?)Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.
Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1113Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#322Karl Blynckens (?)“Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.
“Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#221Twee verschillende vazen van gesatineerd glas met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor. Vermoedelijk Mont Joye. Eén met randschilfer. Omstreeks 1900.
Deux vases différents en verre satiné à décor de fleurs peintes à la main et émaillées. Probablement Mont Joye. Un éclat. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#298Een lot glaswerk bestaande uit een kruik met tinbeslag, een kruik met opgelegde bloemen en een coupe in tinnen houder.
Lot de verrerie comprenant une cruche ornée d’étain, une cruche aux fleurs appliquées et une coupe à monture en étain.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#741Een lot van vier verschillende glazen karaffen, waarvan drie met handgeschilderde decors.
Lot de quatre carafes en verre dont trois aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#223Mont Joye - Legras & Cie.Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1060Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#1116Twee gedeeltelijke theeserviesjes, waarbij een Duits en een Engels.
Deux parties de service à thé allemande et anglaise.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#861SteinDrie bierpullen van aardewerk met zwart glazuur en vergulde details. Tinnen deksel en met een tinnen hoogreliëf op de buik. Gemerkt onderaan: Original Thewalt. Stein N° 462/5000. “Tournament Stein” Limited edition. Original Thewalt. Stein N° 2243/5000. “Lion Stein” Limited edition. Original Thewalt. Stein N° 2689/5000. “Royalty Stein” Limited edition.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 24, 21,5 & 21,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#687Een glazen snuffbottle met een handgeschilderd landschapsdecor.
Flacon à parfum en verre à décor de paysage peint à la main.No longer availableDim. h: 8;5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#412M. De Greef“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 101 cmEstimate: € 80 / 100 -
#877SteinVier bierpullen met tinnen deksels. De eerste van blauw, grijs en sepia steengoed met afbeelding van een koning. Westerwald. De tweede ter herdenking van Wagner (1983), gemerkt MR voor Marzy & Remy. De derde met afbeelding van drinkers en edelweiss, gemerkt Sitzendorf (vanaf 1954). De vierde in de vorm van een drinker, gemerkt DRGM voor Diesinger (1901-1904) (schilfer aan de bovenrand en haarscheur tot halverwege de buik.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27 à 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#734“Priesters”. Olieverf op schildersbord. Gemonogrammeerd R.L.
“Prêtres”. Huile sur carton. Monogrammé R.L.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Wilfried PasPeriod: °1940“Beeld van Willem Elsschot”. Reproductie. Getekend en genummerd 436/2000 onder de plaat.
“Statue de Willem Elsschot”/ Reproduction. Signée et numérotée 436/2000 hors planche.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547Twee verschillende Zuid Afrikaanse maskers van gepolychromeerd hout.
Deux masques africains en bois polychrome.No longer availableDim. H: 102 cm Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met larimar.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de larimar.No longer availableDim. 14,72 gEstimate: € 350 / 450 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#1075Een reeks van vijftien gebeeldhouwde eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Suit de quinze chaises en chêne sculptés recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#425Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120

