Other lots by Capodimonte
#465CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#136Ico Parisi MIM RomaPeriod: 1916-1996Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.
A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.No longer availableDim. 76 x 139 x 79 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#462Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
"Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 46,5cmEstimate: € 200 / 250 -
#552Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
A Pakistani hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 165 cmEstimate: € 75 / 100 -
#242T. Maes‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.
'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#540Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505Een zeshoekige tulpenvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan apocrief gemerkt CK.
A hexagonal tulip vase in blue and white earthenware decorated with flowers and birds. Marked CK apocryphally at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80