Similar lots by type
-
#659Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#892Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#886Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#663Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#704Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#884Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#684Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#679Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#882Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#649Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#908Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#876Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#909Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30 / 50 -
#889Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#773Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#673Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#661Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#879Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#654Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#896Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#850Twee gele briljanten in gesloten AIG certificaat met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct. Kleur FGY. VS1-2.
Deux brillants jaunes dans certificat AIG fermé ayant un poids total de 0,52 ct. Couleur FGY. VS1-2.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#705Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.
Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#64Twee oude gravures:- “Liers Karthuisersklooster”. R. Blokhuysen. - “Plattegrond van Lier”.
Deux anciennes gravures:- “Le Couvent de l’Ordre des Chartreux à Lier”, R. Blokhuysen.- “Plan de Lier”.No longer availableDim. 36 x 46 & 42 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#775Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#855Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.
Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#271Swarovski“Colombine”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijkse uitgave 2000. In originele doos, met kristallen plaquette.
“Colombine”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle de Gabriele Stamey. Edition annuelle 2000. Dans la boîte d’origine et avec plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12A Ost“Ruiter te paard.” Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Cavalier et sa monture”. Une lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen CL.
Une chevalière en or jaune 18 ct, initiales CL.No longer availableDim. 12,05 gEstimate: € 260 / 300 -
#442Een toiletgarnituur, bestaande uit een poederdoos en parfumflesje van kleurloos kristal en verzilverd metaal, een verzilverd metalen kleerborstel, een pillendoosje en een handspiegeltje van 835‰ zilver.
Une garniture de toilette, comprenant un poudrier, un flacon à parfum en cristal incolore et métal argenté, une brosse à vêtements argenté, une boîte à pilules et un miroir de main en argent 835‰.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#827Een paar bronzen vaasjes met reliëfdecor. Japans werk omstreeks 1900.
Une paire de vases en bronze, décor en relief. Travail japonais, +- 1900.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#317Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30

