#694Een recente staande klok in houten kast.
#235Een regulateur in houten kast met glas in lood.
#695Een kleine kopie van een Friese staartklok.
Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100
#379“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un rubis central de +- 7 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1400 / 1700 -
#682Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
#267Een decoratief grendelgeweer.
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#612“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#232Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#491Een diep bord van Chinees porselein met een vegetaal decor in blauw op imperiaal geel. Onderaan een merk als hommage aan Ming-keizer Hong-Tche in blauw onder glazuur.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine à décor végétal en bleu sur jaune impérial. En bas une marque en hommage à l'empereur Ming Hong-Tche en bleu sous glaçure.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 240 / 280 -
#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
#163“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf fourchettes aux motifs Louis XV, d'un ensemble de six fourchettes et six cuillères et d'un ensemble de quatre fourchettes et cinq cuillères. Le tout poinçonné de Delheid. 2149 grammes.No longer availableEstimate: € 800 / 1200