Similar lots by type
-
#235Een regulateur in houten kast met glas in lood.
Un régulateur dans une caisse en bois avec vitrail.No longer availableDim. 75 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694Een recente staande klok in houten kast.
Une horloge grand-père récente dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#485Frerard à AnthinneEen staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een kleine kopie van een Friese staartklok.
Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#170Een 18 K geelgouden ring in de vorm van panters bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct en forme de panthères sertie de diamants d'un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 400 / 500 -
#689Een vintage designlamp met kunststoffen kap aan een verlengbare verchroomde arm.
Une lampe au design vintage avec un abat-jour en plastique sur un bras chromé extensible.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#618Een lot Imariporselein, bestaande uit drie borden (21 cm - 29 cm) met gelobde randen en een dekselvaas (h: 35 cm) . XIXe en XXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de trois assiettes (21 cm - 29 cm) à bords lobés et d'un vase à couvercle (h : 35 cm). XIXème et XXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#185Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#554“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
Oiseaux sur une branche avec des baies. Gouache sur soie.No longer availableDim. 85 x 55 cmEstimate: € 160 / 200 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#542Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100 -
#351Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.
Lampe art déco au cygne. Socle en marbre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#627Robert PicaultEen fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Une coupe à fruits en terre vernissée. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Hiroshige en Kunisada“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 550 / 650



