Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Een kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Een kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Hombergen, Anvers

Een kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.

Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2501220233.
Category: Klok.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #694

    Een recente staande klok in houten kast.

    Une horloge grand-père récente dans un coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #485
    Frerard à Anthinne

    Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.

    Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 236 x 51 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #695

    Een kleine kopie van een Friese staartklok.

    Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #235

    Een regulateur in houten kast met glas in lood.

    Un régulateur dans une caisse en bois avec vitrail.
    No longer available
    Dim. 75 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #672
    Royal Doulton & Co.

    “A stitch in time”. Een porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.

    Un point dans le temps. Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #204
    Florent N. Crabeels
    Period: 1829 - 1896

    “Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.
    No longer available
    Dim. 34 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #241

    Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.

    Un cheval en bronze. Signé 'Mene'. Sans socle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #17

    Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).

    Figurine de Vénus en métal (dégâts et manquants divers).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    “Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #26

    Een zwart gelakt houten bijzetstoeltje, versierd met vergulde en rode motieven en met inlegwerk van parelmoer. De zit met cannage. Japanse stijl.

    Chaise d'appoint en bois laqué noir, décorée de motifs dorés et rouges et d'incrustations de nacre. La siège cannée. Style japonisant.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #277

    Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.

    Une coupe incolore taillée avec base et cadre en laiton doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie-en theeservies bestaande uit een koffie-en theepot, een suiker-en melkpot. Gemerkt en genummerd. We voegen er een dienblad aan toe met een monogram, gemerkt Wiskemann Bruxelles, maar afwijkend van model.

    Service à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier. Avec marque et numéros. Nous ajoutons un plateau avec monogramme, marqué Wiskemann Bruxelles, mais d’un modèle différent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #647

    “XI. Olympiade August 1936 Reichssportfeld Berlin”. Een bakelieten maquette van het Olympisch stadion te Berlijn uit 1936. Onderaan gemerkt en in originele doos met legende in het deksel. Zeer goede staat.

    XI. Olympiade août 1936 Reichssportfeld Berlin. Un modèle en bakélite du stade olympique de Berlin de 1936. Marqué au fond et dans la boîte d'origine avec légende dans le couvercle. Très bon état.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Twee meerkleurig porseleinen olifantjes, waarbij één gemerkt van Cortendorf.

    Deux éléphants en porcelaine multicolores, l'un marqué par Cortendorf.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #103

    Een driedelige art deco schouwklok in meerkleurig marmer en onyx. Versierd met een vogel van zamak, te hermonteren.

    Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx. Ornée d'un oiseau en zamak, à remonter.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #433

    Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.

    Paire de vases en verre, portés par une paire de personnages en zamak polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More