#235Een regulateur in houten kast met glas in lood.
#695Een kleine kopie van een Friese staartklok.
#694Een recente staande klok in houten kast.
#486Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Heriz.
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#352“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
#269J. Koesemans“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37
“Berger avec des moutons”. Huile sur toile. Signée et datée '37No longer availableDim. 36 x 49 cmEstimate: € 100 / 180 -
#570Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Une boîte à pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche à l'exemple de la famille noire. Marquée en bas.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#143J. DauvergneEen art deco groep met voorstelling van Artemis die jaagt op twee gemzen. Zamak op meersoortig marmer.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt à décor doré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 60 / 80