Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.

Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.

Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.
SKU: 1403171112.
Category: Tapijt.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #1112
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #736

    Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 160 x 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 119 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316
    Comag Carpet Industries

    “Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.

    “Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.
    No longer available
    Dim. 130 x 220 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #366

    Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.

    Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #756

    Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.

    Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #746

    Een handgeknoopte wollen Kelim.

    Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 150 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #293

    Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.

    Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 317 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #706

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 326 x 243 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #348

    Een juwelenkistje in de vorm van een miniatuur rolbureau.

    Coffret à bijoux en forme d’un bureau américain miniature.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575
    Casio

    Twee verschillende horloges van roestvrij staal en kunststof.

    Deux montres en acier inoxydable et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #5
    Iustirt

    Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.

    Balance à or dans son étui et complète avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #994

    Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.

    Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #888

    “Vrouwelijke jager met haar honden”. Een groep van gepolychromeerd zamak op een sokkel van wit en zwart marmer. Het gezichtje van ivoirine. Tijdperk art deco.

    Dame allant à la chasse avec ses deux chiens. Groupe en régule polychrome sur socle en marbre blanc et noir. Visage en ivoirine. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.

    Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #903
    Joseph d’Aste

    “Drie putti met bloemen”. Een groep van bruin- en goudgepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    Trois putti aux fleurs. Groupe en terre cuite à patine brune et or. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #726

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 132 x 193 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #10

    Een lot van twee broches bezet met ivoren reliëfjes, een gouden speld met parel en een ivoren armband.

    Lot de deux broches serties de petits reliefs en ivoire, une épingle en or avec perle et un bracelet en ivoire.
    No longer available
    Dim. spelt: 3,23 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #1065
    Wiskemann

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel op dienblad, twee ovale plateaus, een shaker, een coupe, en een kaviaarschaal.

    Grand lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, deux plateaux ovales, un shaker, une coupe et un plat à caviar.
    No longer available
    Dim. H: 46, 45,5 en 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #670

    Drie goudkleurige en één zilverkleurige roestvrij stalen fantasie horloges.

    Trois montres fantaisie en acier inoxydable couleur or et une montre en acier inoxydable couleur argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #233

    “De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    “Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More