Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.

Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.

Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.
SKU: 1403171112.
Category: Tapijt.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #1112
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #366

    Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.

    Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #706

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 326 x 243 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #293

    Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.

    Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #746

    Een handgeknoopte wollen Kelim.

    Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 150 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #316
    Comag Carpet Industries

    “Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.

    “Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.
    No longer available
    Dim. 130 x 220 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #756

    Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.

    Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #736

    Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 160 x 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 119 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 317 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #798

    Een lot van drie Aziatische borden van meerkleurig porselein, waarbij twee Chinese en één Kutani. De eerste twee XIXe eeuw.

    Lot de trois assiettes asiatiques en porcelaine polychrome dont deux chinoises du XIXe siècle et une de Kutani.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526

    Een sobere eikenhouten klapsecretaire met een klapblad en twee laden op getorste poten.

    Secrétaire en chêne ouvrant à un abattant et deux tiroirs. Sur quatre pieds torsadés à entretoise.
    No longer available
    Dim. b: 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden zegelring met gegraveerde initialen.

    Bague en or jaune 18 ct aux initiales gravées.
    No longer available
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #1066

    Een bijzettafeltje gedecoreerd met parelmoer en ivoor.

    Table d’appoint décorée de nacre et d’ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #1013

    Een lot zwart Booms glas, bestaande uit twee verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.

    Deux vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #221

    Een meisjesbuste van meerkleurig aardewerk. Boheems werk. Onderaan gemerkt.

    Un buste de femme en poterie multicolore. Oeuvre bohémienne. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #1040

    Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...

    Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #966

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #184
    Gustave Walckiers
    Period: 1831-1891

    “Brusselse Wolstraat met het Justitiepaleis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rue au Laine à Bruxelles avec le Palais de Justice”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 4000
  • #353

    Een oude houten vogelkooi.

    Ancienne cage à oiseaux en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #418

    Een lot boeken met verschillende thema’s, waaronder China, Antwerpen, Karel de Stoute en schatten uit de nieuwe wereld.

    Lot de livres aux thèmes différents dont la Chine, Anvers, Charles le Hardi et Trésor du Nouveau Monde.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #160

    Een 18 karaats rooskleurige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. kwarts en agaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Pendetif en or rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de quartz et d’agate ayant un poids total de ± 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 5,54 g
    Estimate: € 800 / 900
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More