#746Kathmandu
Een Nepalees wollen tapijt.
#824
Een kleine verzilverde bollantaarn.
#813
#286
#665
Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
#364Felix Labisse
“Le Rose-Pleurs”. Litho met tekst van de kunstenaar. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingelijst.
”Le Rose-Pleurs”. Une lithographie avec texte par l’artiste. Signée hors planche. Pas d’encadrement.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#881
#801Warmink
Een tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
#338Christofle, Paris
Een visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.
#201
#386
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#642
“Damesportret.” Olieverf op doek.
”Portrait de dame”. Huile sur toile.No longer availableDim. 87 x 64Estimate: € 100/120