Other lots in this auction
-
#437Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45 / 60 -
#444Jean Pellen“Abstract, Düsseldorf” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Abstrait, Düsseldorf” Techniques mixtes. Signé.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644Een lot religieuze beeldjes, overwegend Vieux Bruxelles, sommige onder stolp, een calvarie in een flesje.
Lot de figurines religieuses, principalement du Vieux Bruxelles, certaines sous cloches, un calvaire en bouteille.No longer availableDim. H: 13-50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#652Boch Frères KeramisEen paar sierstukken van aardewerk versierd met koeien in een landschap. Gemerkt BFK.
Paire de pièces décoratives en faïence à décor de vaches dans un paysage. Marqué BFC.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#79André VerstraetenPeriod: 1901 - 1973“Watermolen Velzeke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin à eau Velzeke". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#535Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#143Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#373Lladro, Spain“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#656Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600ImariEen paar vazen met brede rand van porselein versierd in blauw en roestrood met bloemen en ranken. We voegen er een dito balustervaasje aan toe.
Une paire de vases en porcelaine à larges rebords décorés en bleu et rouge rouille de fleurs et de vrilles. On y ajoute un vase balustre idem.No longer availableDim. H. 26 & 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#692Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200

