#546Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#676Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.
#686Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#334Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#486Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#526Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.
#324Een paar wandlampen van koper.
A pair of copper wall lamps.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#350Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#181Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
#485Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)
A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 93 x 131 x 59 cmEstimate: € 200 / 240
#585Herman P.P.C.Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.
A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.No longer availableDim. h +- 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#539Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#517Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#121DelvauxEen portefeuille clutch. “Madame PTF long vernis.” Nude kalfsleder met certificaat en stofzak.
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Two different armchairs in Régence style.No longer availableDim. H: 93-95 cmEstimate: € 50 / 75