Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.

Een kleine opgezette alligator.

Un petit alligator empaillé.
Dim. L. 82 cm
SKU: 2906210583.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #141

    Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.

    Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm 386,60 g
    Estimate: € 180 / 240
  • #23

    Twee paar koperen kandelaars, XIXe eeuw.

    Deux paires de bougeoirs en laiton, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois avec trois tiroirs ceinturés et un dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 123 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #544

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.

    Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #95

    Een 18 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 27,65 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #112
    Waning

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue du village. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #644

    Een lans.

    Une lance.
    No longer available
    Dim. l: 235 cm
  • #309
    Goebel, Germany

    “Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.

    Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #565
    Sarouk

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 253 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #677

    Een met leder beklede reistas voor twee flessen.

    Un sac de voyage gainé de cuir pour deux bouteilles.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #183
    P.J. Mène

    “Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #418

    Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.

    Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More