Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.

Een kleine opgezette alligator.

Un petit alligator empaillé.
Dim. L. 82 cm
SKU: 2906210583.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #261

    Een oude Duitse brandweerhelm.

    Un vieux casque de pompier allemand.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #492

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 114 x 77 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #570

    Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.

    Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #187

    Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.

    Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #527

    “Vrouw met pioenen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw.

    “Femme aux pivoines". Une sculpture en ivoire sculpté. Première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #148

    Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.

    Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm 806,45 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #382

    “De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven

    La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 38 x 27,5
    Estimate: € 100 / 150
  • #147

    “Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.

    Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #598

    Een vintage metalen bureaulamp.

    Une lampe de bureau vintage en métal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #458

    Een zittende Thaise Boeddha van brons.

    Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.

    Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More