#129Lucien GérardPeriod: 1852-1935“Het laatste kleingeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les derniers sous. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 250 / 400 -
#534Een gebogen glazen salontafel.
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
#234Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
#614Marcel Mazy“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
La Ruine. Dessin. Signé et daté 1976.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#422“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.
#195Een 18 K tweekleurige geelgouden lange schakelketting. l: 45 cm.
#634Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
#641Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#166Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
#342Een kinderschommelstoeltje van gepolychromeerd hout in de vorm van een clown.
Une chaise berçante pour enfant en bois polychrome en forme de clown.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 35 / 40