Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.
Een kleine opgezette alligator.

Een kleine opgezette alligator.

Un petit alligator empaillé.
Dim. L. 82 cm
SKU: 2906210583.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #592

    Een Tibetaanse thangka.

    Un thangka tibétain.
    No longer available
    Dim. 66 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #159

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694

    Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.

    Un ensemble de quatre épées et sabres ornementaux. Tolède, Espagne.
    No longer available
    Dim. l: 75 en 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #396

    Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een Napoleon III étagère van zwartgelakt perenhout.

    Une étagère Napoléon III en poirier laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.

    Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #48
    Niki de Saint Phalle

    Een blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.

    Un flacon de parfum en verre bleu, décoré d'une oeuvre de l'artiste. Dans une boîte.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.

    Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #664

    Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.

    Une paire de poissons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    “La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.

    La Belgique. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    Een oude kepie van de RTT.

    Un vieux képi de la RTT.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #325

    Een 18 K roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale robijn van +- 0,55 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct. et d'un rubis central de +- 0,55 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More