#263Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.
#303Een XVIIIe eeuwse koperen bel.
Une cloche en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 65 -
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#699Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
#296Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.
#316Een klein vitrinekastje met twee glazen leggers.
#313Een paar hondjes van deels verguld Staffordshireaardewerk. We voegen er een groepje cvan een vrouw bij een vos met jong aan toe. (Beschadigd).
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
#98Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
#629M. J. Wené“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 99 cmEstimate: € 80 / 120