#618Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.
#678Een lot van vier verschillende bierpullen.
#113Een deel van een elegant theeservies van wit porselein, rijkelijk verguld en zeer fijn gedecoreerd met landschappen in grisaille. Parijs, tijdperk Empire. Theepot, melkpot, drie kopjes, twaalf schoteltjes.
Partie d'un élégant service à thé en porcelaine blanche, richement dorée et très finement décorée de paysages en grisaille. Paris, époque Empire. Théière, pot à lait, trois tasses, douze soucoupes.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#64Henry Mc***“Hondje en katten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#35Een 18 K geelgouden dasspeld.
#561Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
#339“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
#346Een ovaal bijzettafeltje met tussenblad. Eén bevestiging van een pootje te herstellen.
Une table d'appoint ovale avec entretoise. Fixation d'un pied à réparer.No longer availableDim. 80 x 42 cmEstimate: € 50 / 60