#115Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
#64Henry Mc***“Hondje en katten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#51Een leuke collectie van een dertigtal hoedenspelden uit de belle époque, versierd met gegraveerd koper, halfedelstenen, parels enz enz. Gepresenteerd als een bloementuil in een glazen karafje verzwaard met knikkers.
Une jolie collection d'une trentaine d'épingles à chapeau de la belle époque, à décor de cuivre gravé, pierres semi-précieuses, perles, etc., etc. Présenté comme un bouquet de fleurs dans une carafe en verre lestée avec des billes.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#312Hana Kago. Een bronzen keteltje, versierd met een vogeltje. Tijdperk Meiji.
Hana Kago. Un chaudron en bronze, décoré d'un oiseau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#580Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#335Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 200 / 250