Other lots in this auction
-
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de bobèches en bronze de style Louis XVI.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295Een vlag van het Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem uit 1951. Met vlaggenstok.
Drapeau du Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem de 1951. Avec mat de drapeau.No longer availableEstimate: € 130 / 160 -
#29Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.
Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.No longer availableDim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#240Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een gele Ceylon saffier van +- 2,20 ct. en met een briljant van 0,20 ct. Met certificaat.
Collier en or jaune 18 K avec pendentif serti d'un saphir jaune de Ceylan de +- 2,20 ct et d'un diamant de 0,20 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#587G. Thomas, ParisEen kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
Un petit globe sur un socle en bois laqué noir. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#411Een gebeeldhouwde Afrikaanse asbak in de vorm van een mannenhoofd.
Un cendrier africain sculpté en forme de tête d'homme.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een sober houten schrijfkoffertje.
Un écritoire en bois sobre.No longer availableDim. 24 x 37 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#297Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de lampes de navire en laiton, dont l'une est montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een lot van drie archeologische vondsten. Een bronzen punt van een Romeinse pilum (L. 19 cm). Een stenen zegel (Ø 2,5 cm), Minoïsche beschaving, ca 1800 v.C. Een kalkstenen zegel (H. 3 cm), Minoïsche beschaving ca 800 v.C.
Un lot de trois découvertes archéologiques. Une pointe en bronze d'un pilum romain (L. 19 cm). Un sceau en pierre (Ø 2,5 cm), civilisation minoenne, ca 1800 avant JC Un sceau en calcaire (H . 3 cm), civilisation minoenne vers 800 avant JCNo longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#599Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.No longer availableDim. 90 x 40 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#85Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 24,35 gEstimate: € 750 / 800 -
#300Een lot overwegend zilveren munten met o.m. 5 x Eisenhower One Dollar 1971, onuitgegeven en met verantwoording, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 en 835/1000), 1 x 500 BEF 1830-1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 koningen (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo en 15 x 50 BEF Mercurius (AG 835/1000), 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy e.a.
Un lot de pièces principalement en argent avec ea 5 x Eisenhower One Dollar 1971, non émis et avec justification, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 et 835/1000), 1 x 500 BEF 1830- 1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 rois (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo et 15 x 50 BEF Mercure (AG 835/1000) , 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy et autresNo longer availableDim. AG 1000 à 1200 gEstimate: € 450 / 500




