#339Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
Un mortier et grand pilon en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#231Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.
Une cheminée en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Twee glazen coupes jaren zestig.
#18Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.
Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Twee gebeelldhouwde hoofdjes van Afrikaans ivoor.
Deux têtes africaines en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577Een rijkelijk uitgewerkte Afrikaanse slagtand met dorpstafereel.
#25Twee verschillende 18 K geelgouden dameshorloges met roestvrij stalen en plaqués polsbanden.
Deux montres pour femme différentes en or jaune 18 carats avec bracelets en acier inoxydable et plaqué.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#73Een paar siervaasjes van roze marmer.
#429“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
#578Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.
Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.No longer availableDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#671Blauwe natuurspons (drie stuks) in een plexi houder.
Éponge naturelle bleue (trois pièces) dans un support en plexi.No longer availableDim. L. 49,5 cmEstimate: € 30 / 40