#464Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#136Een gefineerde mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het blad en een lade in de doucine. Met rood marmeren blad.
#704Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
#230Een 18 K roze gouden armband.
#355Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#624“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
#395Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Une assiette décorative en poterie bruxelloise avec un décor de tambour multicolore vers 1830.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 35 / 45