Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine opgezette steenuil.
Een kleine opgezette steenuil.

Een kleine opgezette steenuil.

Un petit hibou empaillé.
Dim. H. 28 cm
SKU: 2408210313.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #313
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #538

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #686

    Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.

    Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.
    No longer available
    Dim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #556

    Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.

    Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350

    Een lot fantasiejuwelen waaronder een broche, een dasspeld, oorbellen e.a.

    Beaucoup de bijoux fantaisie dont une broche, pince à cravate, boucles d'oreilles et autres.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #191

    Een rijkelijk uitgewerkt bronzen klokstel in barokke stijl. De pendule met gevleugelde leeuwen, barokke dolfijnen en twee putti bij een fontein. De kandelaars met vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée richement ornementée de style baroque. La pendule aux lions ailés et dauphins, et avec deux putti près d’une fontaine. Candélabres à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #398

    Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.

    Un pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor de coq multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #74
    Lucien Frennet
    Period: 1999 - 1949

    “Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945. Verfschade.

    Cour intérieure. Huile sur panneau. Signée et datée 1945. Dégâts à la peinture.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #103

    “Het boek”. Een groepje van gesculpteerd albast. Restauratie aan de sokkel.

    Le livre. Un groupe d'albâtre sculpté. Restauration sur le socle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.

    Petit vase en porcelaine de Chine à glaçure bleue poudrée.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #558

    Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.

    Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #473

    Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.

    Un crocodile en ivoire africain sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een Afrikaanse slagtand met gesculpteerd vrouwenhoofd. Op houten voetstuk.

    Une défense africaine avec une tête de femme sculptée. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More