Other lots in this auction
-
#134
“Geanimeerd landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Op te frissen.
Paysage animé. Huile sur toile marouflée. A rafraîchir.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#4
Een spiegeltje met vergulde, gebeeldhouwd houten lijst met rococomotief.
Un petit miroir avec un cadre en bois sculpté doré avec un motif rococo.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 100/120 -
#386Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#280
Een 18 K witgouden ketting met vierkantjes en met hanger in de vorm van een sleuteltje bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec des carrés et un pendentif en forme de clé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 0,46 gEstimate: € 650/700 -
#311
Drie art deco vazen van gemouleerd glas.
Trois vases en verre moulé art déco.No longer availableDim. 22 & 20 cmEstimate: € 40/70 -
#222Yves Theys
“Vrouwelijk naakt in een landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#425
Een 18 K geelgouden ring bezet met een blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre bleue.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 180/250 -
#289
Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#95
Een 18 K geelgouden armband met zeven rijen schakels en verlengstukje.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec sept rangées de maillons et extension.No longer availableDim. 37,45 gEstimate: € 1100/1200 -
#578
Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.
Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.No longer availableDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30/35 -
#574
Een rechthoekige spiegel. Bovenaan een lithografie met Italiaans landschap.
Un miroir rectangulaire. Une lithographie de paysage italien en haut.No longer availableDim. 102 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#339
Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
Un mortier et grand pilon en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25/35