#62
Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
#386
Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.
Deux chaises en chêne sculpté antiques différentes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#600Val Saint-Lambert
Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#207
Een Belgische sabel. Met inscriptie van de houder. Tweede helft XIXe eeuw. Punt van de schede is los.
Un sabre belge. Avec inscription du propriétaire. Seconde moitié XIXème siècle. La pointe de la gaine est lâche.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 200/250 -
#16
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
#529Joris Buseyne
“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
#285
#590Kahla Konitz
Een wildservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.
#273
Een bronzen bureaulampje met kapje van glas in lood.
#83
Bronzen beeldje van een lijdende Christus. Donker patina.
Statuette en bronze d'un Christ souffrant. Patine foncée.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120/180 -
#69
“Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.
"Borgafjall, Laponie." Huile sur carton. Daté 1953. Monogrammé 'LH'.No longer availableDim. H 34 x 44 cmEstimate: € 100/120