Similar lots by type
-
#285Peru IlariaEen drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#37510 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#16Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#821Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#806Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#136HerizWollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#598“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#335EcuadorTwee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#812Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#603Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#405Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#96Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#310Peru IlariaEen slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#430Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#370MexicoEen halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150 / 250 -
#736ShirazEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#496Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met bruin lederen bekleding en met vlechtwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XVI recouverts de cuir brun et avec cannage.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#294Gies CosynsPeriod: 1920-1997“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#301Albert PoelsPeriod: 1903 - 1984“Oktober 44 - maart 45”. Een beeld van gepatineerd plaaster als herdenking aan de Nederlandse oorlogswinter. Gesigneerd en gedateerd 1945. Kleine beschadigingen.
“Octobre 44 - mars 45”. Sculpture en plâtre patiné commémorant l’hiver de guerre aux Pays Bas. Signée et datée 1945. Petits usures.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#545Een buffet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden.
Buffet en chêne sculpté de style Renaissance malinois avec deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#720“Lentelandschap”. Pastel op papier. Draagt een handtekening.
“Paysage de printemps”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#762Dirk Baksteen“Hoevezicht”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Vue de ferme”. Lavis sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 19,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#683Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. XIXe eeuw. We voegen er twee recente exemplaren aan toe.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XIXe siècle. Nous ajoutons deux exemplaires plus récents.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651“Olifant met leeuwen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten voetstuk.
“Eléphant et lions”. Groupe en jade sculpté sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#100Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp van ± 0,60 ct.
Montre de dame en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne de ± 0,60 ct.No longer availableDim. Bruto: 21,82 gEstimate: € 400 / 600 -
#323Ch. Helmrich, OstendeEen schouwpendule van verguld zamak en albast, bovenaan getooid met een ridder met paard. Beschadiging.
Pendule en régule doré et albâtre. Surmontée d’un chevalier à cheval. Dégât.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200

