Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine terriune met pollepel van tin, versierd met een bloemendecor in reliëf. Tijdperk art nouveau.

Een kleine terrine met pollepel van tin, versierd met een bloemendecor in reliëf. Tijdperk art nouveau.

Petite terrine et sa louche en étain décorée de fleurs en relief. Epoque art nouveau.
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 2908170047.
Category: Tin.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #68

    Een antieke tinnen ciborie. XIXe eeuw. Kruis bovenaan hersteld.

    Ciboire en étain. XIXe siècle. Couvercle surmonté d’un crucifix réparé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #23

    Een paar boekensteunen van groen marmer, versierd met bronzen kalkoenen.

    Paire de serre livres en marbre vert décorées de dindons en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #647

    Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.

    Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.
    No longer available
    Dim. L 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #774

    Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.

    Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. ± 21 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #392

    Een enkele en twee paar koperen kandelaars

    Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #813

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #286
    Turkman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 335 x 253 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #397

    Een lot bestaande uit een hanger met een biscuit beeldje van de Zwart Madonna van Halle, in een gedreven koperen staander. Een Zenith wekkertje in Empirestijl op marmeren sokkeltje, een Kraftalpacca flessenstop in de vorm van een aap en een andere, een zilveren zakhorloge in slechte staat

    Lot comprenant un pendentif à statuette en biscuit de la Vierge Noire de Halle, dans un support en cuivre repoussé. Un réveil de style Empire sur socle en marbre, un bouchon “Kraftalpacca” en forme d’un singe et un autre, une montre en argent en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #387

    Asbak van Muranoglas

    Un cendrier en verre Murano.
    No longer available
    Dim. 22 cm diameter
    Estimate: € 20 / 30
  • #488

    “Hanuman” Een Indisch godsbeeld van brons. Omstreeks 1900.

    “Hanuman”. Divinité indien en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #344

    Houten presentatiestuk, polychroom, in vorm van een butler.

    Personnage de présentation en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H 68 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #352
    Jef Van Grieken

    “Het Spaans huis” & “Het sas”. Twee etsen in een map. Gesigneerd buiten de plaat en beiden genummerd 113/150.

    “Het Spaanse Huis” et “Het Sas”. Deux eaux fortes dans une farde. Signées hors planche et numérotées 113/150.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More