Other lots in this auction
-
#387
Een Kutani halsvaasje. Begin XXste eeuw.
Un vase à col Kutani. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Santiago CarbonellPeriod: °1960
“Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.
“Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.No longer availableDim. 54 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#176
Een Mechelse kast van gebeeldhouwd eikenhout versierd met reliëfs naar David Teniers en met getorste zuiltjes. twee deuren, open bovenkast.
Un cabinet de Malines en chêne sculpté à décor de reliefs d'après David Teniers et de colonnes torses. deux portes, cabinet supérieur ouvert.No longer availableDim. 207 X 150 X 61 cmEstimate: € 200 / 220 -
#619Alma CeulemansPeriod: °1926
“Abstract”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
“Composition abstraite”. Deux dessins à l'encre sur papier. Tous deux signés.No longer availableDim. 20,5 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273
Een kruisbeeldje onder glazen stolp.
Un crucifix sous cloche en verre.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#543
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la famille rose.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306
Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.
Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#42Charles
“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
Pêcheurs sur le canal. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229T. Naes
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche dans le port. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200
Een 18 K geelgouden halssnoer met schakels.
Un collier chaîne en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 36,20 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#414Polaroid
Een SX-70 vouwcamera in bijna nieuwstaat. In lederen draagtas, met originele handleiding en twee Philips ‘Flashbars’. 1972 - 1981.
Un appareil photo pliable SX-70 dans un état proche du neuf. Dans un étui de transport en cuir, avec le manuel d'origine et deux Flashbars Philips. 1972 - 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 40