Similar lots by type
-
#1075“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#965Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1016Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#976Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#970Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1110Een tafeltje van grijs marmer met een rond blad.
Petite table en marbre gris à tablette ronde.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#964Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#636Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150 / 250 -
#945Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#188“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#846Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 80 -
#963Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#583Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600 / 800 -
#994Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 180 -
#227“Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.
“Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#989“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#979Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#181Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1103Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200 / 400 -
#1107Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160 / 200 -
#566Een commode en tombeau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een marmeren blad.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV aux montures en bronze et à tablette en marbre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1114Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#685Drie verschillende halssnoeren van geweven leder en hout bezet met halfedelstenen en zilver.
Trois colliers différents en cuir tissé, bois, argent et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1033Een paar terracotta plantenbakken met Bacchuskoppen.
Paire de jardinières en terre cuite décorées de têtes de Bacchus.No longer availableEstimate: € 300 / 450 -
#449Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1120Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#597Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.
Paire de petites gourdes Paktong. Marques en dessous. Vers 1920.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 350 / 500 -
#180Een Qianlong vaas met een polychroom decor van kraanvogels en witte bloesems op een lichtgele ondergrond. Met thermoluminescentierapport.
Vase en porcelaine de Chine à décor de grues et de fleurons blancs sur fond jaune clair. Marque sigillaire Qianlong sous la base. Avec rapport thermoluminescence.No longer availableEstimate: € 12000 -
#1020Een lot van drie verschillende meerkleurige borden en een blauw en witte schaal van Chinees porselein. XXe eeuw.
Un lot de trois assiettes multicolore et une coupe en porcelaine chinoise en blanc et bleu. XXième.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#695Twee armbanden van koper en been bezet met half edelstenen.
Deux bracelets en cuivre et os avec des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#743Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met geslepen glazen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières décorées de pendeloques en verre taillé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#775Naj-OleariDrie verschillende roestvrij stalen dameshorloges.
Trois montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#364Een spiegel van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#914Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met de drie Handen met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant La Mère de Dieu aux trois mains. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 200 / 280

