#396
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
#479
Een reeks van vier Indische miniaturen op ivoor.
#666
#490
Une paire de cache-pot octogonaux en porcelaine de Chine, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 300/500 -
#285
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une chevalière en or jaune 18 ct avec initiales.No longer availableDim. 12,40 gEstimate: € 300/350 -
#247
Een bronzen sierschotel, versierd met bloemen in hoogreliëf.
#615Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#65
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge in originele doos.
Un remontoir en or jaune 18 ct. dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 22,90 gEstimate: € 250/350 -
#716
Een bergère van witgepatineerd hout met bekleding van olijfgroen fluweel.
#540
Een eikenhouten kist met een twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
#477
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#173
Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220/240