Other lots in this auction
-
#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#165Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en groene peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#123Een lot van vijf archeologische vondsten uit Luristan (West-Iran). Een bronzen paardenbit (L. 25 cm, ca IXde eeuw v.C.). Een bronzen enkelband (Ø 11,5 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen beeldje van een tweekoppig dier (H. 8 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen gesp (L. 8 cm, ca VIIde eeuw). Een bronzen staaf van een grafbeeld (H. 34 cm, ca VIIIste eeuw).
Un lot de cinq découvertes archéologiques du Luristan (Iran occidental). Un mors de cheval en bronze (L. 25 cm, ca IXe siècle av. J.-C.). Un bracelet de cheville en bronze (Ø 11,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) ) Une statuette en bronze d'un animal bicéphale (H. 8 cm, env. VIIIe siècle av. J.-C.) Une boucle en bronze (L. 8 cm, env. VIIe siècle) Une barre en bronze d'une statue funéraire (H. 34 cm, env. . VIIIe siècle).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#222“Missale Romanum”. Antwerpen, Plantin, 1757. Lichte waterschade en slijtage.
“Missale Romanum”. Anvers, Plantin, 1757. Légères traces d’humidité et usures.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518“Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.
Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#340Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +-0,38 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300 -
#217Een reeks van twaalf zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt.
Un ensemble de douze cuillères en argent dans un étui. Marqué.No longer availableDim. 259 gEstimate: € 100 / 120 -
#152“De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.
La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#126Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#389Richard Van OrleyDrie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173“Bacchantische scène”. Een bronzen groep op marmeren voetstuk naar werk van Clodion.
Nymphes et satyre. Groupe en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Clodion.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 500 -
#671Een paar koperen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50


