Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
Een kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
G. Thomas, Paris

Een kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.

Un petit globe sur un socle en bois laqué noir. Marqué.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2906210587.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #587
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #321

    Een camera met toebehoren: - Chinon CE-4. - Twee lenzen Chinon - Lens Sony - Zonlichtfilter - Pro Distagon macro lens - Minolta flash

    Un appareil photo avec accessoires : - Chinon CE-4. - Deux objectifs Chinon - Lens Sony - Filtre solaire - Objectif macro Pro Distagon - Flash Minolta
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #85

    Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.
    No longer available
    Dim. 24,35 g
    Estimate: € 750 / 800
  • #523

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #667

    “Meisjes met sinaasappels”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een biscuit kerstbelletje in origineel doosje aan toe.

    Filles aux oranges. Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons une cloche de Noël en biscuit dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 8, 17 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #502

    Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.

    Un petit attaquant à un coup vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #269

    Een meerkleurig en verguld Frans theestel met vier kopjes op dienblad. Compleet en gaaf.

    Un service à thé français multicolore et doré avec quatre tasses sur un plateau. Complet et intact.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #8

    Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.

    Deux appliques avec anges en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #620

    Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.

    Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #374

    “Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.

    “Mickey et Minnie”. Groupe en plastique. Marque de Disney.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #116

    Een houten schrijfmeubeltje met acht kleine laden onder het schrijfblad en telkens vier laden aan de zijkanten. Het front met gesculpteerde versieringen.

    Un bureau en bois avec huit petits tiroirs sous le bureau et quatre tiroirs chacun sur les côtés. La façade avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 85 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #174
    Georges Delfosse
    Period: 1869 - 1939

    “Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.

    Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #489
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Aréion”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 119/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Aréion. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 119/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 37 x 54 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More