Other lots in this auction
-
#624Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Surrealistische flora”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Flore surréaliste. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 240 -
#364Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
Une tasse et soucoupe en porcelaine de Chine, à décor multicolore de pivoines et glaçure capucine. Seconde moitié du XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 & 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#276Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 73 x 110 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Een paar kleine marines met zeilboten, olieverf op paneel. Eén zeer onduidelijk gemonogrammeerd en met onleesbare uitleg op de verso.
Une paire de petites marines avec voiliers, huile sur panneau. Une monogrammée indistinctement et avec des explications illisibles au verso.No longer availableDim. 6 x 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
#280Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,48 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 700 / 800 -
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 98 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een paar amphipterevormige messingen kandelaars. Beschadiging aan de vleugel.
Une paire de bougeoirs amphibies en laiton. Dégât à l'aile.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. l:52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#470Een handgeknoopt Chinees wollen karpet.
Un tapis chinois en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 245 cmEstimate: € 40 / 50 -
#657BenzingEen oude constateur voor de duivensport.
Une vieille horloge pour le sport colombophile.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#584Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#419Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: flessen kruiken, karaffen enz.
Lot d'objets en verre vert moulé : bouteilles, pichets, carafes, etc.No longer availableDim. h: 43 en 15 cmEstimate: € 80 / 120


