#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#249Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
A lot of silver tableware, consisting of a coffee pot, milk jug, sugar pot with missing lid, and tray. Marked.No longer availableDim. 2050gEstimate: € 400 / 600