#26Twee wezens uit de hindoemythologie van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#303‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#324S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#21Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
#5Een vierdelig koffie- en theestel van tin op een rond dienblad.
#213WiskemannKoffieservies van verzilverd metaal, bestaande uit koffiepot, melkpot, suikerpot en dienblad. Onderaan gemerkt.
Service à café en métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait et un plateau. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#364Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
#291Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 100